допустимо ли е бежов панталон с бели обувки

  • 3 288
  • 19
Всъщност обувките са леко кремави, но толкова леко, че изглеждат по-скоро бели. Става въпрос за бизнес среща.
Виж целия пост
# 1
Ако и нагоре си в светли цветове става.
На бизнес среща никой няма да гледа нюансите в цветовете на облеклото ти.

Миналата вечре излязох с бял панталон и бежови обувки, бежово яке, бяла чанта и бледорозова блуза.  Wink
Виж целия пост
# 2
Ако цветът на обувките го има и някъде другаде по теб е добре - чанта, шал, блуза  и т.н
Ако блузата е по-тъмна от панталона - мисля, че няма да стои добре.
Тъмните обувки са по-делови, по-стилни, светлите са закачливи, секси ...
Виж целия пост
# 3
Karen, дано да си права, че иначе трябва да минавам на варианта черен панталон-черни обувки, а в тази жега...................

Denid_d, проблемът е, че тъмни обувки имам само черни и тъмно-червени (и то лачени), все ми се струва, че това е по-лошият вариант с бежов панталон и светла риза. Или бъркам?
Виж целия пост
# 4
 Аз бих сложила бели обувки само ако блузата ми е бяла както и колана, и чантата.
Виж целия пост
# 5
Зависи и от дрехата, и от случая, и от това как се чувстваш поради този факт. С бяла горна част или бели аксесоари си е допустимо, защо не.
Виж целия пост
# 6
Зависи от чантата аксесоарите и блузата
Виж целия пост
# 7
чувала съм, че вече не е валидно правилото обувките и чантата да са в един цвят newsm78.
на мен ми допада да се обличам "шахматно": розова чанта и пола / панталон и друг цвят обувки и блуза /на пример сини или на цветя, просто имам такива комбинации и така ги съчетавам. абсурд е да намеря чанта в същия десен с "цветистите" чехли Rolling Eyes/
Виж целия пост
# 8
аз пък имам друг проблем. Имам розово лилави ботуши /нещо като пепел от рози/ и две палта в сходни нюанси, но пък като се съблека и се чувствам ужасно "смешна в краката" Sad
Виж целия пост
# 9
чувала съм, че вече не е валидно правилото обувките и чантата да са в един цвят newsm78.
на мен ми допада да се обличам "шахматно": розова чанта и пола / панталон и друг цвят обувки и блуза /на пример сини или на цветя, просто имам такива комбинации и така ги съчетавам. абсурд е да намеря чанта в същия десен с "цветистите" чехли Rolling Eyes/
Да не е валидно вече - еднакви чанта и обувки, но пък е много по лесно сега да изглеждаме смешни с тази свобода при избор на аксесори - например обувки с камъни и мъниста и  обемна чанта с капси и вериги.../само пример/ Wink
Виж целия пост
# 10
Ако цветът на обувките го има и някъде другаде по теб е добре - чанта, шал, блуза  и т.н

Подкрепям PeaceДори шалче в този цвят ще ти свърши работа,но все пак е най-добре според мен е да си с чанта,която е същия цвят.

Виж целия пост
# 11
Зависи от чантата аксесоарите и блузата
Peace
Виж целия пост
# 12
Ако искаш да бъда директна-БЕЛИТЕ обувки с токчета са много демоде,според мен черното е перфектния вариант.И умната на срещата!
Виж целия пост
# 13
Светъл панталон с черни обувки?  newsm78
Виж целия пост
# 14
Като цветово съчетае звучи гадно,но пък всичко е според зависи. Без да се видят точно за какви обувки и какъв панталон става въпрос няма как да се прецени. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия