Нормално ли е това държание?

  • 444
  • 6
Вечер кърмя Килиан и от двете гърди, след което заспива (22.00ч.) и се събужда чак в 6.00 часа да яде. Но тогава яде съвсем малко, има - няма 5 мин. и пак заспива. Понякога се буди и през нощта, тогава го взимам в нашето легло, предлагам му гърда, но той цокне няколко пъти и заспи. Като се събуди сутрин към 7.30 - 8.00ч., след като минем процедурата по сменяне на пампи, даване на вит. Д, му давам да яде, като си мисля, че би трябвало да е много гладен, след като през нощта не е ял, но той отказа и иска, чак след около час и съответно се приспива на гърдата. Аз пък, като не иска, взимам помпата и си цедя само едната гърда.
Та дали е нормално това или ми прави сутрин някаква стачка? А аз да цедя ли, ако не иска? Страх ме е кърмата ми да не намалее, като Килиан почти не сучи в часовете, когато пролактина е най-висок.
Виж целия пост
# 1
Ами нормално е. Преди такова ли му беше поведението? Роси беше някъде на 2,5 месеца, когато започна да яде по 5-6 пъти на денонощие и то за по 5 минути. Наддаваше към 800 мл за месец. И поведението през нощта беще като вашето. Аз обаче цедях, защото винаги съм имала проблеми с количеството. Но не съм се вманиачавала- имало е дни, в които не съм имала желание.

А, да, стигнах до извода, че млякото ми наистина е повече, когато Роси сучи и през нощта (отново го прави и то по 3-4 пъти), но не се шашкай. Ако намалее ще започне да яде по- често, защото ще е гладен и пак ще се увеличи. Сега си спи, докато можеш.
Виж целия пост
# 2

Та дали е нормално това или ми прави сутрин някаква стачка? А аз да цедя ли, ако не иска? Страх ме е кърмата ми да не намалее, като Килиан почти не сучи в часовете, когато пролактина е най-висок.

Моето мнение е - не го мисли пролактина Peace Детенцето е още мъничко и ще има още доста да се настройва, но всичко, което иска му го давай, защото това е най-доброто за него. Peace
Виж целия пост
# 3
Кате, ние сме така вече повече от месец, не ми е намаляла кърмата. Даже понякога от 22ч. се буди чак в 8.30 - 9ч. сутринта. Но аз като много се успи се източвам, защото ми се препълват гърдите страшно много. Не е стачка със сигурност, минах и през това чудо, съвсем различно е. Спи си спокойно като не се буди детенцето Simple Smile.
Виж целия пост
# 4
Нормално е. Иво в момента е в такъв период, сутрин се върти и маха ръце и крака като вятърна мелница, яде малко и след това повръща обилно. Най-голямото му ядене е чаааак след обяд. Не мисли за пролактина, ако млякото почне да намалява, ще почне да се буди по-гладен сутрин и ще оправи нещата сам  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И според мен е съвсем нормално  Peace И ние имахме периоди при които от 11 часа вечерта се будеше чак в 9 или 10 Rolling Eyes Е, тогава си се наспах. А сега Close нема ден, нема нощ, той само на гърдите ми виси и суче ли суче  Crazy
Виж целия пост
# 6
И нашата бебка в на4алото спинкаше много, често с големи интервали м/у кърменията, но не съм се цедила. Вярно, имах няколко слу4ая с неприятно препълване на гърдите, когато изцеждах съвсем по малко, само за да ми олекне. После пък имахме обратния слу4ай - бебка порасна и започна да иска мноооого да цока, а млекцето не стига. Но след ден, два влизаме в синхрон Laughing. Стигнала съм до извода, (с голямата помощ на майчетата от форума), че успехът идва, когато изцяло се съобразявам с нуждите на сладкишката. И сега се разбираме идеално!!!  Heart Eyes Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия