Какви официални обувки са на мода?

  • 785
  • 11
Я кажете сега, какви официални обувки са на мода? Предстоят ми две сватби и си търся обувки. Но нещо не мога да реша. Нося 40 номер  ooooh! и тези които са като пантофки нещо не мога да ги възприема за моя крак. Другите, които срещам са супер издължени отпред и се сещате, че  огромния ми крак изглежда потресаващо - още по-огромен.  Tired Давайте идеи.
Виж целия пост
# 1
издължени отдавна не съм мяркала  ignore2

само пуснах едно търсене в гугъла, за да илюстрирам какво си представям като добра официална обувка, би могла да поразгледаш картинки - и да потърсиш и тук нещо подобно.

http://www.shoes.com/productimages/shoes_is67988.jpg

http://www.shoes.com/productimages/shoes_isec1005288.jpg - този ли тип 'пантофка' те притеснява??

http://www.shoes.com/productimages/shoes_isec1002282.jpg
Виж целия пост
# 2
третите са страхотни  smile3521
Виж целия пост
# 3
ако свадбите са наскоро докато още не е много студено много ми харесват отворените с разни камъчета и с каишки около грезена с не много висок ток особенно с рокли и поли стоят страхотно а и като гледам по списания и разни репортажи от светски събития все такива носят за съжаление аз съм 35 номер и немога да си намеря а така мечтая за такива  Sad
нещо подобно на третите и първите но с коишки около глезена а и ще е по-удобно
важното е да ти е и удобно за да си изкараш супер без да трябва да мислиш за болките в краката Simple Smile
Виж целия пост
# 4
не зная дали са модерни, но си взех два чифта заоблени отпред обувки /и съм си харесала трети/ за есента и ми се ще ако не са хит, поне да не са демоде Rolling Eyes

иначе за повод, на мен ми се струва, че острата обувка е най-официална и елегантна
Виж целия пост
# 5
Точно тези нещо не мога да ги асимилирам - и аз незнам защо  newsm78 Според мен официалната обувка трябва да е с тънък ток, а такъв модел с тънък ток не съм срещнала още.
Виж целия пост
# 6
И на мен ми предстоят две сватби и вчера си взех чисто черни с тьньк ток и леко заострени обувки.
Виж целия пост
# 7
как да не си го срещала с тънък?? всъщност - май всеки гледа едно и също по магазините, вижда обаче различни неща  Laughing  Их, нямам планирано скорошно обикаляне по магазините, че да ти кажа къде, но със сигурност има и с тънък.. в момента можеш да избереш с какъвто ток ти харесва, и пак да си "модерна"  Wink Нали за сф говорим?
Виж целия пост
# 8
С високи тънко токче, златистите тип сандали с кайшки са много фешън. третия вид който е дала Чесум.
Виж целия пост
# 9
Точно тези нещо не мога да ги асимилирам - и аз незнам защо  newsm78 Според мен официалната обувка трябва да е с тънък ток, а такъв модел с тънък ток не съм срещнала още.

Да и ан мен тези са ми ултрагрозни, особено токът. Иначе със заоблената форма взех да свиквам, но тоя ток  Stop
Виж целия пост
# 10
Купи си обувки, които ще ти са удобни, на теб ти харесват и ще можеш да ги носиш, не само веднъж в годината.

Този модел, специално на мен много ми харесва, друг е въпроса, че на такова чудо вече не мога да ходя.

Виж целия пост
# 11
Сега тръгвам пак по магазините. Някой беше питал - не съм от София. Ако намеря нещо ще се похваля, но е края на сезона, и няма много голям избор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия