За уокърите

  • 699
  • 14
Искам да попитам тези от вас,които сте ползвали вкъщи/тоест бебоците ви/,има ли смисъл от такова нещо.Тоест използват ли го по предназначение.?Удобно ли е ?И като цяло какво мислите за тях?
За това иде реч:
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=1219
Виж целия пост
# 1
Имаме го от 3 седмици. Много му се радва, но засега като на играчка, не по предназначение. Но ние даже още не пристъпваме. Това е единствената играчка към която поддържа интерес.
Виж целия пост
# 2
а НА Чико ли е модела,фишер прайс или др.?
Виж целия пост
# 3
Имаме на Фишър прайс модела на който му се събират задните колела и става и като количка
Ами никога не е ползвано по предназначение.Игра доста с него защото има много мелодии изабавни неща,но чак сега започва да сяда на него и да се бута.За помощник при прохождането категорично не помогна!
Виж целия пост
# 4
Според мен бутането на проходилката от Гери имаше същият успех Mr. Green Много обичаше да си я бута, като не можеше да ходи все още стабилно. Затова е не сме видяли смисъл да купуваме уолкър Peace
Виж целия пост
# 5
Chicco
Виж целия пост
# 6
И какво -май резултата е,че не е помагало за прохождане,ами играчка за забавление... Thinking

Толкова му се бях наточила Wink
Виж целия пост
# 7
isaikova, много е забавно. Страхотна играчка е. Ние имахме модела на Fisher Price и не съжалявам за миг, че дадох 130 лв. Кольо проходи самичък, но мисля, че това уолкъра му свърши добра работа. Буташе го напред- назад. И мисля, че трябва да се купи на детенце преди да е навършило годинка, след първите опити за ходене. Ако имате място и възможност - не се колебай. Пък после винаги можеш да зарадваш някого от форум "Продавам"  Wink
Виж целия пост
# 8
Ползвахме същото, като това, което си показала на снимката. Благодарение на него Ати проходи. Много се забавляваше. Още си играе с него. Има и формички за поставяне, така че може да се ползва доста време
Виж целия пост
# 9
Доколкото разбрах се препоръчват за деца в последната фаза на прохождане - когато са по-стабилни. Иначе с тези колела ще залитат много. На мен ми харесват тези на Фишер Прайс, защото могат да се ползват до 3 год. възраст. При  нас баткото е на 4 години и се забавлява много добре с подобен.
Виж целия пост
# 10

дъщеря ми проходи с една количка за кукли,която беше нестабилна,но й даваше увереност че се държи,каквато е ролята и на уолкъра Wink
всъщност детето може да си бута проходилката,някоя по-голяма кола или камион,или при нас също-конче от тези на колелца,които стават и на люлка Wink,а в момента сина ми(който изобщо още не е стабилен),си бута едно обърнато малко легенче по пода,и най-много му харесва Laughing
въобще-и аз много харесвам уолкърите,но тъй като не мога да си позволя да дам толкова пари,децата импровизират Hug
между другото,и дъщеря ми още си играе с кончето,тези играчки наистина се ползват доста дълго Peace
Виж целия пост
# 11
И аз да попитам - къде има най-голям избор на уолкъри в София и в Пловдив?
Виж целия пост
# 12
И мен ме интересуа.
Днес ходихме до Марсел,тъкмо се навих да му го купя.И няма.Имаше друг модел на Фишър Прайс,но не се свиват крчетата,и просто няма крачета,ами колелца.Но не ми хареса толкова модела.Чикото води пред него.
А този от 130 идея нямам къде може да го има?
Виж целия пост
# 13
Трябва да говорите с тези от Марсел. Те внасят Fisher Price и само те могат да кажат дали ще има и ако да, кога.
Виж целия пост
# 14
Говорихме.но не ни се чака във времето.
Днес ще вземем този на Чико.
Ще пиша и за резултати Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия