отказва да яде на обед

  • 374
  • 7
Здравейте сте се опитам да започна нова тема. Самата аз не влизам кои знае колко отдавна и така:
 Нашият проблем е, че не ядем особено много особено пък и на обед. все още сме на 5 яденета ( на седем месеца сме) мляко- закуска- ОБЕД- закуска и мляко за вечеря. Проблема ни е в обеда, пюретата така и не ги проядохме максимум половин бурканче и то в единични случаи. Записахме се на кухня отваря устата,но не за дълго, изяда най- много половин бурканче от пюре. Последният месец качи 100 гр, но на това ядене и това май е много, защото тя не се спира непрекъсната подскача или се върти ( в количката или кошарата) почти се научихме да пълзим с паяка сме фурия и така.
 Дори и по- дълго да я оставя между яденетата (до обяд) дори и наспана да е тя не иска да яде поне не и толкова колкото през останалото време. Thinking
 Дайте ми идея как да и докарам апетита.
 
Виж целия пост
# 1
Щом  е жизнена и в добро настроение мисля, че няма проблем!!! Жеги, зъби, много неща ги мъчат милите и може да не им е до ядене  Hug
Виж целия пост
# 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=121054.0 - тук се оплаквах от същия проблем
Виж целия пост
# 3
Аз не знам има ли дете, което да яде в тия жеги... Confused
Виж целия пост
# 4
Моят сладурчо е на 8 мес. Отскоро също отказва пюретата на обяд. Мисля, че е от зъбите и от жегите. Не го насилвам.
Ще се оправят. Никой не е умрял от глад( при положение , че му се предлага храна) Joy
Виж целия пост
# 5
nie sme na 7 meseca i imahme podoben problem, okaza se che nikak ne haresva pjuretata koito se prodavat. probvala li si da i gi prigotvish sama? zashtoto tova pri nas reshi problema s nejadeneto na pjuretata Simple Smile.
a moze da e ot zegite.
sashto taka ponjakoga se hranim na presekulki pjurence - 2-3 gladki voda, posle pak...
dano veche da pohapvate sladko sladko na objad
Виж целия пост
# 6
Izvinete,4e pi6a na latinica,no sum uau foruma prez telefona. Ta nie po princip sme zloiadi i tova ne nepoznat problem za men. Az go re6avam kato mu davam 10 dena po 1 ampulka vit. C
Виж целия пост
# 7
Не се тревожи, щом се чувства добре детенце, най- вероятно жегите и зъбките са причина за липса на апетит. Ние сме почти на годинка и ми е мъка като взема да и давам твърда храна, с голям зор хапва няколко лъжички за цял ден, и то трябва да се правя на шут за да мога да я залъжа. Добре, че сучи, иначе не знам. Успех  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия