Не иска нищо от лъжица

  • 384
  • 6
Здравейте. Едно бързо въпросче. Бяхме понастинали с 1 повръщане и 4-5 дни разстройство, в резултат само на мляко - лечебно и после нормално. Може да е свързано с настоящия ни проблем. Сега обаче не иска нищо от лъжица. Същевременно венците са ужасно подути, най-вероятно го боли от допира. Сега продължавам на мляко, но докога така. Вече близо седмица сме така. Дали са зъби или е отвикнал от лъжицата? Какво да правя според вас, да карам ли спокойно на АМ? Направо незнам, хвърлям промишлени количества храна - приготвя - не иска - реве с пълна сила. Като дам шишето - пие.  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Не бързай, аз мисля, че е от боледуването. Иван изкара този вирус и също така отказваше всичко поднесено с лъжица, пиеше само чай, дори и лечебната храна не искаше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Същевременно венците са ужасно подути, най-вероятно го боли от допира.

Ти сама си си отговорила. Най-вероятно е от това. Peace

Няма проблем да карате няколко дни на мляко. Изчакай малко и дай пак храна с лъжичка. Щом детето се е хранило преди с лъжичка, няма проблем да започне пак. Peace
Виж целия пост
# 3
Не бързай, детенце е в процес на възстановяване, давай му каквото и както му харесва, към лъжичката и др. храни ще се върне сам и постепенно. Peace 
Виж целия пост
# 4
Да, благодаря ви. Сложих малко каша в млякото, понякога в 10 му давам шейк - мляко + плодово пюре - много го обича, та ще възстановя тази практика - и така. Ще изчакам 2-3 дни с лъжицата, направо си обръща главата настрани и не ще и не ще и стиска устни - а това не ми го е правил досега.
Виж целия пост
# 5
А мина ли разтройството ? Според мен е по добре да не даваш точно плодово пюре, нека стомаха се изчисти както трябва.
Виж целия пост
# 6
Ще започне и с лъжица - не го насилвай сега. Има време Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия