какво да направя за да не кърмя през деня

  • 499
  • 7
Майчета дайте съвет ,кърмиме се сутрин 2 пъти на обяд заспива на гърда ,следобяд пак иска .И така няма край да не говориме за вечерта и през ноща.Притесняват ме дневните ,защото от септември почвам работа-половин ден за начало,но той не иска при никой да стои,само при мен да е близо до гърдите Simple Smile
Днес се опитах да го приспя без гърда нищо не стана,плаче и се дере -неможах да издържа и хайде цицата и детето се укроти ръмжейки като тигар Simple Smile
 Отчаяна съм и объркана
Виж целия пост
# 1
Аз си мисля, че като те няма някак си той просто няма да се сети за цицата. Моя Ивчо поне е така. Като го оставя някъде за 3-4-5 часа и той не се сеща, ама като ме види ми организира атака и суче до припадък... Е, не чак де, ама така звучи по-драматично  Mr. Green
Мисълта ми е, да не се притесняваш, то детенцето само ще се усети, че като те няма ги няма и циците, и сигурно ще наваксва през нощта.
Успех!
Виж целия пост
# 2
Мерси за съвета,може и да мине номера,но как ще заспива при друг като е свикнал само на гърда незнам?
Виж целия пост
# 3
При нас положението е абсолютно същото. Днес е 12-ят ден в който не му давам на обед да суче- приспивам го в количката навън и после го пренасям в креватчето. Обаче по-големият зор е след събуждането- опитвам се да го разсея и направо му давам следобедна закуска. Вечерното, нощното и сутрешно кърмене и дума не може да става за момента да ги спра.
Виж целия пост
# 4
Моята се научи да си заспива без кърмене когато тръгнах на работа, даже не мога да кажа, че имаше нужда от учене - оказа се, че е знаела как става, но ме е мамела. И до ден днешен при детегледачката си заспива без проблем.

Има начин да го откажеш от дневните кърмения, но според мен е още малък. Трябва да започне поне още малко да разбира какво му говориш, остави това, че отделно ще се прави, че точно това не го разбира. Поне още 1-2 месеца.
Виж целия пост
# 5
Моята се научи да си заспива без кърмене когато тръгнах на работа, даже не мога да кажа, че имаше нужда от учене - оказа се, че е знаела как става, но ме е мамела. И до ден днешен при детегледачката си заспива без проблем.

Има начин да го откажеш от дневните кърмения, но според мен е още малък. Трябва да започне поне още малко да разбира какво му говориш, остави това, че отделно ще се прави, че точно това не го разбира. Поне още 1-2 месеца.
Ако не е тайна, кога беше това  Laughing Blush
Виж целия пост
# 6
Вярно е че когато те няма дребосъчко няма да се сеща за кърмене. Въпроса със спането стои по същия начин, бързо ще се научи да заспива и без гърда. Не се притеснявай за него. По скоро мисли за това дали няма да се налага да се цедиш през деня докато детето не е при теб. Но дори и да се наложи за няколко дни кърмата ще се регулира. Сега докато сте все още заедно се опитвай да го разсейваш през деня с игри и разходки - лятото е по-лесно. А най-лесният начин е ако можеш от време на време да го оставяш на някой друг да се грижи за него за няколко часа.
Виж целия пост
# 7
Моята се научи да си заспива без кърмене когато тръгнах на работа, даже не мога да кажа, че имаше нужда от учене - оказа се, че е знаела как става, но ме е мамела. И до ден днешен при детегледачката си заспива без проблем.

Има начин да го откажеш от дневните кърмения, но според мен е още малък. Трябва да започне поне още малко да разбира какво му говориш, остави това, че отделно ще се прави, че точно това не го разбира. Поне още 1-2 месеца.
Ако не е тайна, кога беше това  Laughing Blush

Извинявай, но чак сега виждам пак темата! Кое кога беше?

Тръгнах на работа когато малката беше на месец и половина и работих до 2,5-месечието й, а после отново тръгнах на работа като стана на 4,5 месеца. Вечер само като се приберях, трябваше да й да м да суче и така почти постоянно през почивните дни (сякаш си наваксваше) и вечерите и нощите всеки ден. А денем с детегледачката  newsm78 "каква майка, никой не ми липсва"

Взех мерки за отказване на дневните кърмения когато навърши годинка и 3 месеца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия