Една спам тема, ама защо не си лягате по това време?

  • 1 490
  • 28
Ей, да ви кажа, случват се разни неща около мен и сън не ме хваща, ама вие защо сте още тук  newsm78 - 1 часА е  Thinking
Виж целия пост
# 1
защото изпих половин литър кола, уж Лайт #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Щот не ми се спи, ама ти виж кво си написала  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
защото изпих половин литър кола, уж Лайт #2gunfire
е то в Лайта няма захар, кофеина е наличен Mr. Green
Виж целия пост
# 4
ама ти виж кво си написала  Mr. Green
Сраааааааааам  Embarassed Blush
Виж целия пост
# 5
Ами защото съм отворила едни голееееммии очи за РС- то. Ако успея да се отдалеча - веднага заспивам Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз караконджулствам и се проклинам. На сутринта ще ми се тели вола, ама пусто, не ми се спи, не ми се ляга в кревата (а книжка ме чака под него, да си я чета).
Виж целия пост
# 7
Ох, отивам. Бяхме на гости до преди малко, там почти заспах, а сега съм се ококорила newsm78
Утре ще имам тежък ден, трябва да заредя батериите Tired
Виж целия пост
# 8
Приспивах Йоана  от 10.00 до 11.15 - това е рекорда досега Mr. Green. Явно не й се спеше, та се наложи да правим какви ли не щуротии Rolling Eyes Laughing. Не бях подготвена за такова чудо. Накрая като заспа бях вече изтощена от търпение. Сега разпускам. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Приспах детето, мъжа и гостенката и настъпи моят час  bowuu
Виж целия пост
# 10
Лека и от мен smile3507 1countingsheep smile3524  sleepuu Sleeping
Виж целия пост
# 11
А аз чакам да се пооправя от "Последна спирка" 3, че ако легна само еднити ми картини ще са ми пред очите  ooooh!
А и не заспивам преди щерката да е заспала, защото има гадния навик като задрема да идва и да стои втренчено над мене, а след този филм съвсем ще психясам. Дано реши скоро да заспи, че нещо ми е уморено....като никога по това време  Simple Smile

Виж целия пост
# 12
спи ми се яко ама ме мързи да стана от компютъра, а има варянт бебо да се събуди да яде след малко та май ще го исчакам да го нахраня и после ще лягам.
Виж целия пост
# 13
Ей, да ви кажа, случват се разни неща около мен и сън не ме хваща...

Сподели де - пусна мухата, пък ние да я гоним .....  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ей, да ви кажа, случват се разни неща около мен и сън не ме хваща...

Сподели де - пусна мухата, пък ние да я гоним .....  Mr. Green
Ще си купуваме жилище  Hug Ще се пръсна от кеф, но не смея да се изкефя истински до като не отпуснат кредита  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия