Мами от близо и далече Март ще гушнат своето човече

  • 15 534
  • 298
Очакващи бебета през

                   



mimi4- 31г- Бургас- 1во newsm32

mini_79- 27г- Стара Загора- 1во newsm32- очаквам да е  stork-boy
poohcho

 
EliMeli
tmeri
marchella- Пловдив /Стара Загора/- 2ро newsm32

 
Ann-G- 24г- Карлово- 1во newsm32
bopsi- 26г- Добрич- 2ро newsm32
4о4ка- 26г- София- 1во newsm32

 
FEMA-bg- 27г- Пловдив- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-boy
wish- 25 г.- Бургас- 1во newsm32
tan4a- 25г- Троян- 1во newsm32

 
Sade- 29г- София- 1во newsm32
soni@- 36г- София- 2ро newsm32
Еллица

 
deny k- 26г- Габрово- 1во newsm32
 
Milen4o
zlp- 29г- София- 1во newsm32


mimina75- 31г- Шумен- 2ро newsm32
 
petygs
 
cher- 27г- Пловдив- 1во newsm32
 
p4eli4ka(Десислава)- 27г- Монреал, Канада- 1во newsm32
eva74- 32г- София- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-boy

 
Felizidad
Deina- 36г- 2ро newsm32
bimba- Карлово- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-girl

 
zayo- 28г- София, Младост- 2ро newsm32- очаквам да е  stork-girl
maria1998- 26г- София- 1во newsm32- очаквам да е stork-boy

 

Stef4eto
Saqita

 

Winnie- UK, Cambridge- 1во newsm32
Raadinela- 27г- Пловдив- 1во newsm32
Муцуна- София- 1во newsm32
AlaBeny
mimi85- 21 г- Монтана- 1во newsm32

 
lubricant- Пловдив- 1во newsm32
ala-bala
mango- 27г- Пловдив- 1во newsm32
qk77- Бургас- 2ро newsm32

 
tanya kkk- Смолян- 1во newsm32

 
Mama Mishi /Галя/- 32 г- София- 2ро newsm32

Общо 41


Това сме ние  smile3509

user: martenki
password: 2007



Предишни теми:
1. Мартенски майчета
2.Баба Марта нас ще ни дари с бебоци здрави и добри

Предложения за следващи теми:
През Март със мартенички бели и червени и с бебоци сладички засмени!
           МАРТенският Слънчо щом нослето ми погъделичка, сладко бебче ще люлея във ръчичка!
           Вече имаме коремчета с малки МАРТенски човечета!
           МАРТ очаквам с нетърпение, за да видя своето творение!


Полезно:
Полезни връзки
Календар на бременността по седмици
Определяне пола на бебето
Калкулатори за бременността


магазини за бременни:

София:
1. В Младост 1а, след пътеките на спирка "блок 43", вляво на около 200-300метра има едно каре с няколко магазина.
2. Базар малко преди пл.Македония - щанд за бременни.
3. Под колоните на Графа.
4. на ъгъла на Солунска и Витошка.
5. На ъгъла на Солунска и Цар Самуил - "Мамма Донна".
6. Пиротска – "Рени"; "Мис Макси"; малкия ЦУМ.
7.На ъгъла на Пиротска и "Братя Миладинови"- до Женски пазар- предимно дънкови облекла
8. На ъгъла на Фритьоф Нансен и Петър Берон, срещу офиса ма М-тел.
9. Магазин на ул. "Княз Борис І" 69, участъка преди Алабин; "Мия".
10. ул. Княз Борис I No.55; "МАМИ"
11. Модна къща РЕНИ


Пловдив:
1. Магазин в Халите.
2. Под Торакс (частния родилен дом на Четвъртък пазара)
3. В подлеза на Централна поща.
4. В подлеза на Понеделник пазара.
5. В "Детски свят" в Тракия.
6. Miro STYLE


Велико Търново:
1.Модна къща РЕНИ
Варна:
1. На кръстовището на ул.Ген.Колев и Цар Освободител-срещу супермаркет Гастро
2. Над подлеза Шипка- до кафе сладкарница Sandor.
3. Модна къща РЕНИ


Русе:
1. На кръстовището на ул. "Църковна независимост" и ул. "Духовно взраждане" или зад съда до сладкарница Мурсалица.

Стара Загора:
1. Търговски център до Общината- в подлеза
[/color]
Виж целия пост
# 1
Браво   Hands Clap
Много хубава темичка Grinning
Виж целия пост
# 2
Очаквам от тези които искат да им включим повече данни да ми напишат на ЛС възрастта си, местоживеене и кое подред бебче чакат в момента, нека темата ни се разкраси още повече   bouquet
Иначе аз вчера бях на преглед- бебето се мятка яко че нали сега му е широко, вече сме цели 47 мм, развива се абсолютно според плана, даже ме изкара в 12 седмица УЗи-то. Пуснаха ми и всички видове изследвания- кръв, урина и като изляза другия месец в болнични живот и здраве ще ги правя.
Виж целия пост
# 3
Здравейте бъдещи майки  Hug
Казвам се Ивелина и съм част от фондацията "Движение на българските майки"
На съвсем доброволни начала ние помагаме на деца без родителски грижи и социално слаби семейства.
Организираме ежемесечна акция "Да спестим едно кафе, за да е сухо едно дупе" и набираме средства за памерси.Така малките мъници които си нямат никого имат сухи дупета всеки месец!

Тук е инфото за новата ни акция, но за ваше улеснение пускам цитат на постинга  Hug И ще ви чакам   bouquet
Ако нещо ви интересува - пишете ми в темата или на лични Simple Smile

Цитат
Мили момичета.Всички познавате Криси (беше Вики1).Тя е в болница със сина си  Cry и няма да може да проведе ежемесечната си акция за памперси.  Sad
Ще я заместя аз  Peace .Този път ще съчетаем 2 в 1  Grinning
Ще чакам да дойдете и да спестите с нас едно кафе, за да е сухо едно бебешко дупе  Heart Eyes
Разчитаме на вашата подкрепа за тези страхотни дечица които си нямат майка и татко, но имат всички нас  Hug



Наближава първият учебен ден!Нека помогнем и на по-големите да тръгнат спокойни на училище  Hug
Освен средства, ще набираме всякакви учебни помагала и пособия като тетрадки, химикалки, боички, пастели, моливи, линии, пергели, нисесери, гумички, фулмастри, блокове, скицници, гланцови блокчета, картон, кадастрон, обвивки за учебници (найлонови) и всякакви такива подобни неща!!


Ще ви чакам в Южен парк на 2 и 3 септември от 10:00 до 14:00 часа 
(входа от към ул.Нишава)

 Hug  Heart Eyes   bouquet

Сметка -1043983402
PIB-централа
FINVBGSF
IBAN-BG43 FINV 9150 12BG N08H 66
Росица Букова
моля, в платежното посочвайте, че е дарение за памперси...
Виж целия пост
# 4
Поздравления за хубавата темичка!!!! newsm10.
Felizidad, аз всяка вечер първо тук влизам и чета всички нови неща, но не ми стигат силичките след работа и да пиша Simple Smile Не вирея в жегите изобщо, направо не мога да дишам, добре, че работа на бюро и съм седнала през по-голяма част от времето, иначе сигурно щеше да ми прилошава...
Виж целия пост
# 5
Мини за мен можеш да добавиш,че съм от Карлово и бебенце ще ни е второ детенце Simple Smile.Аз да ви се похваля изследванията са ми в норма,Токсоплазмозата и австралийския антиген са ок.Страхотна тема си направила мила  bouquet
Виж целия пост
# 6
Поздравления за хубавата темичка!!!! newsm10.
Felizidad, аз всяка вечер първо тук влизам и чета всички нови неща, но не ми стигат силичките след работа и да пиша Simple Smile Не вирея в жегите изобщо, направо не мога да дишам, добре, че работа на бюро и съм седнала през по-голяма част от времето, иначе сигурно щеше да ми прилошава...
уф аз в жегите съм супер ама не и сега,седнах да чета на Викинце приказка,то не бе пуфтене ,не бе чудо ,все едно скоро ще раждам.Незнам как ще съм като стигна живот и здраве в 9 вие как сте?Аз едва ли си въобразявам,но дрехите ми теснеят в корема,околните вече открито ме подбазикват Grinning,а си мислех,че е много рано.Сигурно има връзка това,че с втората бременност коремната стена е по-отпусната и проличава по-рано.А и друго исках да ви питам,повторно бременеещите мами,казахте ли вече на каките и батковците,аз изчаквам още малко да мине критичния период и ще действаме,сега пускам само сламки да не дойде пък новината изведнъж,че нашата кака не е малка
Виж целия пост
# 7
Бимба, нашата кака е егати каката Simple Smile И да и кажа сигурно нищо няма да разбере, сега се учим какво е бебе и го показваме на картинка. Като ми порасне корема ще и казваме, че там има бебче..друго незнам Sad
Сега единственото, което прави е да ме рита и да минава през корема ми...  Sad
Виж целия пост
# 8
Здравейте момичета Hug и честита ни нова темичка  bouquet
Mini_79, поздравления - справила си се отлично, браво на теб smile3525

Deina, относно Утрогестана, пия 2 по 1, до 12 седмица. Предполагам, че ако има нужда след това, доки пак ще ми го изпише или продължи.

Raadi, напълно те разбирам как се чувстваш. Единствената причина, че пиша по-честичко във форума е, че мога да пиша от офиса и така се разнообразявам от работата. А иначи при мен е още по-зле, тъй като нямаме климатик и по цял ден се мъкна като парцал ooooh!
Виж целия пост
# 9
Привет и от мен!
Не съм Ви писала отдавна, но при мен няма нищо ново.
В понеделник съм на лекар и ще ми назначи изследвания.
Все още се чудя при кой лекар да се запиша.
Mini_79- Браво
Deina- и аз така го пия Утрогестана. 2 пъти по 1 за деня.
До 12 седмица.
Почивайте си повече и  Hug
Виж целия пост
# 10
Мини, супер темичка с много полезна информация - Браво!
Виж целия пост
# 11
Добро утро момичета! Simple Smile
Днес имам рожден ден! Една виртуална почерпка от мен и да знаете със сигурност мечтите се сбъдват!!! Wink Моята се сбъдна снощи - имам диамант на пръста! Simple Smile

една тортичка и
идеалния коктейл за летни жеги - мохито!
За вас  Hug
Виж целия пост
# 12
Честит рожден ден Уиш.
Да си много щастлива и здраво сладко бебче през март ти пожелавам!
А за пръстена - дълъг и щастлив живот с твоя избраник и много много любов!  bouquet
Виж целия пост
# 13
 newsm59, WISH!
Желая ти много щастие и късмет. А най-големия подарък го носиш в утробата си, затова ти желая бебчо да расте живо и здраво и да те радва цял живот. newsm67

А newsm51 относно пръстена - много се радвам за теб и напълно те разбирам, тъй като и аз го преживях преди две седмици
Виж целия пост
# 14
Честит рожден ден Wish! С най-добри пожелания за много здраве, щастие и хубави емоции! Hug
Мини за мен може да добавиш 4е живея в София още малко съм на 29 години и съм бременна с 1во
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия