Някой знае ли?

  • 790
  • 13
Вече е на пазара парфюма на Ивана,някой да знае къде го продават(дали е марков или е от ментетата Thinking),вече имаше такава тема,но първо,че не мога да я намеря и второ още не беше излязъл парф.,та затова пускам нова тема bowuu

Виж целия пост
# 1
EEEeeee,тук ми беше надеждата,но явно няма никой интересуващ се от парфюма на Иванка Laughing
Виж целия пост
# 2
Марков е дотолкова,че е нова марка,мисля че няма ароматът му да трае 30 мин.
Офф някой да ме разбра какво точно исках да кажа? Joy
Извинявай и аз нищо конкретно не казах,но предполагам вече са го пуснали по парфюмериите,любопитно ми е каква му е цената. newsm78
Виж целия пост
# 3
любопитно ми е каква му е цената. newsm78

И на мен newsm78
Виж целия пост
# 4
Пишеше в едно списание че е на цена 28лв.
Виж целия пост
# 5
Аууу много евтинджос,аз мислех че ще е скъпичък,но много ме интригува как ли мирише.... newsm78
Виж целия пост
# 6
За миризмата не-знам, но едва ли ще е нещо кой знае какво ,за тези пари.
Виж целия пост
# 7
Че той ако е скъп по-добре да си купи човек някоя известна марка за същите пари. За ко мий парфюм на Ивана? newsm78
Виж целия пост
# 8
Парфюмът е на цена 20 лева и е страхотен . Не отстъпва по нищо на скъпите парфюми и е доста траен , а не 30 минути . Шишенцето е имитация на Гучи ЕНМИ ТУ  МЕ 2 . Ако е по скъп сигурно ще кажете много скъп , като е евтин много евтин сигурно е боклук и т.н. .
Виж целия пост
# 9
Парфюмът е на цена 20 лева и е страхотен . Не отстъпва по нищо на скъпите парфюми и е доста траен , а не 30 минути . Шишенцето е имитация на Гучи ЕНМИ ТУ  МЕ 2 . Ако е по скъп сигурно ще кажете много скъп , като е евтин много евтин сигурно е боклук и т.н. .

Екстра цена според мен Peace,задължително ще го пробвам,само да го намеря в Русе Grinning
Виж целия пост
# 10
Парфюмът е на цена 20 лева и е страхотен . Не отстъпва по нищо на скъпите парфюми и е доста траен , а не 30 минути . Шишенцето е имитация на Гучи ЕНМИ ТУ  МЕ 2 . Ако е по скъп сигурно ще кажете много скъп , като е евтин много евтин сигурно е боклук и т.н. .

Екстра цена според мен Peace,задължително ще го пробвам,само да го намеря в Русе Grinning
Пробвай и докладвай Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Парфюмът е на цена 20 лева и е страхотен . Не отстъпва по нищо на скъпите парфюми и е доста траен , а не 30 минути . Шишенцето е имитация на Гучи ЕНМИ ТУ  МЕ 2 . Ако е по скъп сигурно ще кажете много скъп , като е евтин много евтин сигурно е боклук и т.н. .

Екстра цена според мен Peace,задължително ще го пробвам,само да го намеря в Русе Grinning
Пробвай и докладвай Rolling Eyes

Ок,ти от Русе ли си Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Тук вече почти навсякъде го продават вече,ако не се лъжа нямаше 20 лв.,но не съм го пробвала Rolling Eyes
Виж целия пост
# 13
Никой ли не го е ползвал за да сподели впечатления?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия