Има ли в Бг адаптирани кисели млекца?

  • 3 909
  • 27
Това ми е въпроса.Предлагат ли се на бг пазара?
Виж целия пост
# 1
В Ямбол няма. За другаде не знам.
Виж целия пост
# 2
Да. Його на Нестле за след 8 месеца  Peace Ягода и банан.
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти ,Блонди Wink
Виж целия пост
# 4
Благодаря ти ,Блонди Wink

 Hug
Виж целия пост
# 5
Имаше преди време едта тема за адаптирани кисели млекца. Ето я
Виж целия пост
# 6
Мерси,руби-изчетох темичката.
Което ме доведе до отговора,че няма такива млека в Бг.
направо в чудо се  виждам с какво ще храня малкия.
Виж целия пост
# 7
не искаш да му даваш кисело мляко- доколкото виждам детето е над 9 мес newsm78
Видях в Била детски кисели млекца на Герма, много съмнителни ми изглеждат
Виж целия пост
# 8
Мерси,руби-изчетох темичката.
Което ме доведе до отговора,че няма такива млека в Бг.
направо в чудо се  виждам с какво ще храня малкия.

 Защо да няма? А Його на Нестле какви са?  Thinking Ти досега какви си му давала? Понеже аз освен Його и едни на Данон за над 5 месеца, други адаптирани кисели не знам да има  newsm78
Виж целия пост
# 9
Мерси,руби-изчетох темичката.
Което ме доведе до отговора,че няма такива млека в Бг.
направо в чудо се  виждам с какво ще храня малкия.

 Защо да няма? А Його на Нестле какви са?  Thinking Ти досега какви си му давала? Понеже аз освен Його и едни на Данон за над 5 месеца, други адаптирани кисели не знам да има  newsm78

Його на Нестле не са адаптирани кисели млекца, а просто плодови кисели млекца подходящи за бебе.

Съдържанието им е: /копирам от това, което съм пуснала в предишната тема/
Цитат
кисело мляко,захар, пюре от банани/ягоди, модифицирано царевично нишесте, пектин, естествен аромат, млечна киселина.

Страхотни са тези млекца, но все пак трябва да се знае, че нямат нищо общо с АМ.
Виж целия пост
# 10
Добре, съгласна съм. Все пак, щом ги препоръчват за деца, явно съставът им не е съвсем същия, като на обикновените кисели млека. Но тогава да ми каже някой кои са адаптираните кисели млека? Понеже ми се струва, че не само у нас, ами никъде няма такива. Поне във Фрнация, Белгия и Германия няма. Има Його, има и на Данон и това е. В коя държава ги продават тези мистериозни адаптирани кисели и как се казват, на коя фирма са? Затова питам Исайкова досега с какви такива го е хранила  Thinking

Мерси, Руби, за информацията   bouquet
Виж целия пост
# 11
не мисля 4е има адаптирано кисело мляко  Rolling Eyes 
Виж целия пост
# 12
не искаш да му даваш кисело мляко- доколкото виждам детето е над 9 мес newsm78
Видях в Била детски кисели млекца на Герма, много съмнителни ми изглеждат
И на мен са ми съмнителни.Не видях какво им е детското,това са си обикновенни плодови млека,освен другото са гаднички и на вкус.Знам ли,май са написали детско мляко само за да привлекат погледите на родителите. newsm78
Виж целия пост
# 13
Да, Валенце, и аз това си помислих.
Наистина не виждам смисъл от адаптирано кис.мляко, при положение, че сухите млека за тази възраст са ПОЛУадаптирани.
Ако майката толково  държи, може да пробва са си подкваси вкъщи, но идва въпростът за трайността- всеки знае за разтвореното АМ.
Виж целия пост
# 14
Ето какво е писала cleoven в предишната тема.

Съществува ли кисело мляко за бебета, което не е на базата на чисто краве мляко, а на преработено бебешко мляко. Тук във ФР Данон произвежда специални детски млекца за бебета над 6 месеца, казват се "Моят първи Данон". Тъй като Йоана ги яде много, бих искала да продължим с подобна храна в БГ.  Ако не, какви кисели млека давате на вашите бебета?

 Thinking Но дали найстина става дума за адаптирано - кисело мляко или просто за бебешки млекца като тези на Нестле !!??

Нека и isaikova каже какви точно млекца дава.
 newsm78 Дали найстина са с АМ или са като тези на Нестле, който също са за бебета..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия