За тае бо-то и ефектът?

  • 610
  • 7
Вече 5ти ден играя тае-бо по 35 минути на ден. Свалих си го от нета. Ето това е точното заглавие: TaeBo - Billy Blanks - Billys Boot Camp - Ab Bootcamp. Май, че е за начинаещи, защото не са трудни за изпълнение движенията и упражненията, но е доста измарящо. Храня се малко, според моите критерии  Party    През деня по 7 филийки черен хляб "Бонус" отгоре с пилешки пастет. И вечер различно, нещо нормално, но никога не прекалявам. Ефект обаче не виждам поне в килограми. Tired

Някой може ли да ми каже бъркам ли някъде и ще видя ли скоро ефект?
Виж целия пост
# 1
за пет дена не може да очакваш да има ефект. Не че не може да се свалят килограми за 5 дена, но това е нездравословно и лесно се качват след това. Иначе аз го имам този филм с Таебо, само веднъж пробвах и на десетата минута се отказах Embarassed Много ми идва натоварващо  Rolling Eyes
Сигурна съм, че с постоянство скоро ще има страхотен ефект!!!  Grinning
Виж целия пост
# 2
При наличието на 7 филии хляб и пастет, не разбирам какъв резултат очакваш. Пастета се прави от дроб, който е мнооооого калоричен, да не говорим колко е мазен. Не споменаваш изобщо зеленчуци като част от менюто ти...
Виж целия пост
# 3
При наличието на 7 филии хляб и пастет, не разбирам какъв резултат очакваш. Пастета се прави от дроб, който е мнооооого калоричен, да не говорим колко е мазен. Не споменаваш изобщо зеленчуци като част от менюто ти...
ммм да подркепям... и на мен ми се виждат много  Wink
Виж целия пост
# 4
Момичета, откъде да си го сваля и аз?После обещавам да докладвам за ефекта! Wink
Виж целия пост
# 5
При наличието на 7 филии хляб и пастет, не разбирам какъв резултат очакваш. Пастета се прави от дроб, който е мнооооого калоричен, да не говорим колко е мазен. Не споменаваш изобщо зеленчуци като част от менюто ти...


Ами това все пак е черен хляб... и пастетът не е в промишлени количества.
Виж целия пост
# 6
Имам новини за теб - черният хляб почти не се различава от белия по калорийната си стойност. Той е просто по-полезен и по-добре се усвоява от организма.
Виж целия пост
# 7
Подкрепям мненията на останалите, че менюто ти не е подходящо. Питаш какъв ще е ефектът - ще си тонизирана, раздвижена, стегната, с добра профилактика на сърдечната дейност, но не и отслабнала. Казвам ти го от личен опит. Самата аз сегиз тогиз играя Тае Бо, но слабея само като внимавам какво ям. Ако не си много уверена какво трябва да хапваш си намери инфо за калорийния състав на храните.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия