"Да спестим едно кафе-да е сухо едно дупе!"-ще ви чакам на 2 и 3.09. в Южен парк

  • 13 323
  • 223
Мили момичета.Всички познавате Криси (беше Вики1).Тя е в болница със сина си  Cry и няма да може да проведе ежемесечната си акция за памперси.  Sad
Ще я заместя аз  Peace .Този път ще съчетаем 2 в 1  Grinning
Ще чакам да дойдете и да спестите с нас едно кафе, за да е сухо едно бебешко дупе  Heart Eyes
Разчитаме на вашата подкрепа за тези страхотни дечица които си нямат майка и татко, но имат всички нас  Hug



Наближава първият учебен ден!Нека помогнем и на по-големите да тръгнат спокойни на училище  Hug
Освен средства, ще набираме всякакви учебни помагала и пособия като тетрадки, химикалки, боички, пастели, моливи, линии, пергели, несесери, гумички, фулмастри, блокове, скицници, гланцови блокчета, картон, кадастрон, обвивки за учебници (найлонови) и всякакви такива подобни неща!!


Ето списък с още необходими неща :
Раници за училище - поне 60 броя
Долно бельо - ново
Чорапи - нови
Гуменки и джапанки - здрави
Анцузи - здрави


Събраните помагала ще бъдат за ДОВДЛРГ с.Доганово и  ДОРДЛРГ гр.Трън  Grinning

И за да бъде най-лесно за всички, нека нещата които носите са пакетирани и надписани.(какво съдържат, за колко големи деца, бройка  Hug)


Ще ви чакам в Южен парк на 2 и 3 септември от 10:00 до 14:00 часа 
(входът от към ул.Нишава)

 Hug  Heart Eyes   bouquet
Виж целия пост
# 1
 newsm10
Виж целия пост
# 2
айде банда Hug
Виж целия пост
# 3
Там сме - то е ясно  Hug
Виж целия пост
# 4
иве, помощ щеш ли ?
ако 1/2та не гледа бебето ефективна или не-там съм с него, ако по изключение нещо не мога- пари4ките или на теб или на който е в кафето.
въпрос ако вали- къде? имаше едно кафе -дето го видях на акцията за о4и4ките на вики?не 4е се задава дъжд - ама да попитам ?
Виж целия пост
# 5
Нужда от помощ винаги е добре дошла  Hug  Heart Eyes, а вали - не вали, ние ще сме там   bouquet
С теб ще се видим предварително до тогава  Wink
Виж целия пост
# 6
Ще се видим значи  Grinning
Виж целия пост
# 7
Дамаянти ...... мога да поспамя малко из отчетни Simple Smile ако разрешиш де Simple Smile
да посъберем повечко хора..... предполагам, че за ходене до парка с децата.....никой няма да откаже......а не всички четат тук и може да не знаят че ще има акция Simple Smile

Какво ще кажеш

Пуснала съм идеята в моите....майските  отчетни.... и без това сме решили да се събираме.....дано да се навият да е в парка....
Виж целия пост
# 8
Дамаянти ...... мога да поспамя малко из отчетни Simple Smile ако разрешиш де Simple Smile
да посъберем повечко хора..... предполагам, че за ходене до парка с децата.....никой няма да откаже......а не всички четат тук и може да не знаят че ще има акция Simple Smile

Какво ще кажеш

Пуснала съм идеята в моите....майските  отчетни.... и без това сме решили да се събираме.....дано да се навият да е в парка....

СУПЕР СИ - ДЕЙСТВАЙ  Hug
Виж целия пост
# 9
Там съм Sunglasses
Виж целия пост
# 10
Вчера направих едно стегнато лисче, което обяснява за акцията. Сложих го в кафето в  моята работа и в печатницата на БНБ. Страшно се ядосах. Хората са много мнителни. Много хора изявиха съмнение, че това е някаква измама. А бе питам аз за какво са ми 60 аници  newsm78 Направо ме доядя. Дано разума им наделее и да дойдат повече хора и да донесат необходимите неща.
УСПЕХ момичета
Виж целия пост
# 11
Вчера направих едно стегнато лисче, което обяснява за акцията. Сложих го в кафето в  моята работа и в печатницата на БНБ. Страшно се ядосах. Хората са много мнителни. Много хора изявиха съмнение, че това е някаква измама. А бе питам аз за какво са ми 60 аници  newsm78 Направо ме доядя. Дано разума им наделее и да дойдат повече хора и да донесат необходимите неща.
УСПЕХ момичета

Не се ядасвай,постоянно се сблъскваме с това SadЗа яд си е ,но не се отказвай Praynig

Благодарим ти за усилията и обяснявай на такива,че ако не те други ще дойдат  bouquet
Виж целия пост
# 12
до 2-ри ще ми е паднала карантината - познайте къде съм, на любимата ми акцийкаааааа, ураааааааа
чакам ви момичета, знаете , че от вас и големите ви сърца зависи, тези деца да са по добре, да се чувстват по щастливи, да са им сухи дупетата, а всяка желаеща каня да дойде заедно да им сменяме после пампите на оаканите дупета Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
Криси, искаш ли да сваля надписа и от тук натам тогава да си водиш нещата  Peace
Виж целия пост
# 14
Утре ще я разпечатам в офиса поканата и ще я лепна...
Мисля, че доста от колежките ми ще се включат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия