цвят на очите

  • 1 365
  • 20
на каква възраст стана ясно какви ще са очите на вашите бебоци ние за сега сме със сини но се съмнявам дали ще останаттакива но все пак таткото е е със сини 
Виж целия пост
# 1
Майка ми твърди, че моите очи са сменили цвета си 7 пъти преди да стигнат сегашния ми вариант на пъстри....
Виж целия пост
# 2
На моя бебо към 2-я месец се избистриха и остнаха сини  мисля ,надявам се да си останат такива ,че много му ходят Wink
Виж целия пост
# 3
Някой казват,че след като спреш да кърмиш,а други след втората година.
Виж целия пост
# 4
мисля 4е след 6тия месец ве4е запо4ва да си ли4и ако ще се  променят
Виж целия пост
# 5
ами на мойта беба към 2-рия се избистриха и станаха красиво сини, но сега ми се струва че придобиват зеленикъв цвят и май ще се сменят
Виж целия пост
# 6
Някои казват, че докато се кърми или до навършване на една годинка на детето. И в двата случая ще си почакам
Виж целия пост
# 7
На 7 станаха кафяви. Преди това бяха сиви. Явно не зависи от кърменето, тъй като беше само на кърма...
Виж целия пост
# 8
За цвета на очите няма никаква гаранция какви ще бъдат.
Няколко пъти съм писала за очите на Дияна - роди се с лилави, на 2рата седмица станаха сини. На 3-4годишна възраст - зелени.
Брат ми си смени цвета на очите в пубертета.
Виж целия пост
# 9
До 2 годишна възраст съм била със сини очи, после станали зелени, сега съм с пъстри, биещи към кафяво.  Crazy
Виж целия пост
# 10
Дори и в пубертета могат да променят цвета си очите, както стана с брат ми. На сина ми си останаха същите - кафеви от раждането. На дъщеря ми от сини, се промениха в зеленикави, сега са пъстри и мисля, че още ще се променят.
Виж целия пост
# 11
След втората годинка се 'затвърдиха' като кафеви,сега ще видим при  малката как ще е ....newsm78
Виж целия пост
# 12
Копирам отговора си от другата тема !

Окончателният цвят, на ириса на окото, може да се види след пубертета. Да тогава цвета може да се мени .
Виж целия пост
# 13
До около 2-2,5г се установява постоянния цвят при повечето от децата.
Виж целия пост
# 14

Окончателният цвят, на ириса на окото, може да се види след пубертета. Да тогава цвета може да се мени .

Подкрепям. Родила съм се с черни очи, станали са тъмно кафяви, а в пубертета - пъстри.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия