болки в гръбнака и кръста 4 месеца след секцио с ....

  • 1 273
  • 3
здравейте има ли мами,които имат болки особено след ставане от сън в гръбнака и кръста след секцио.аз раждах преди 4 месеца със секцио,но имах и ЕПИДрУАлНА И СПИНАлНА УПОЙКА. уж имах втората упойка да ми сложат катетър с морфин за следоперативният период.но нещо почна всяка нощ и сутрин до като се изправя и се раздвижа да ме боли.какво да правя и дайте идея защо боли.преди време аз имах една епидруална,но после нямах такъв проблем.дали да спортувам,плувам например. или да ходя на доктор но какъв?и дали ще отшуми с времето иначе щом се раздвижа сутрин минава болката и ми няма нищо през деня.чакам мами с подобни проблеми.иначе доста ме измъчиха докато сложиха упойката,че по думите на анестезиолога имам силни връзки,мускули и трудно се вкарва иглата.
Виж целия пост
# 1
Първото ми раждане  е секцио,първите дни след раждането нямах проблеми ,но след 10 ден започнаха остри болки от лявата страна при ставане ,клякане не можех да се изправя цялостно и стоях превита.Аз лично отидох на хирург и се оказа , че при операцията ми е срязан нерв.Изписаха ми фастум гел и след мазане болката отмина ,но до днес 3 години след операцията мястото ми е изтръпнало и не чувствам нищо.Според мен направи консултация с лекар ,само че не знам да ли хирург или невролог ,защото може да имаш засегнат нерв при самото поставяне на упойката и оттам да идват тези болки.
Виж целия пост
# 2
Имам същите болки, особено сутрин след ставане. Не съм се замисляла, че може да са заради секциото! Отдавах ги на преумора покрай грижите за бебо.
Виж целия пост
# 3
Аз си помислих същото първо , но болката беше силна като че някой ме мушка с игла и не можех да правя почти никакви движения даже и да гушна бебето и това ме накара да отида на лекар.мой съвет е да направите консултация с лекар дори за ваше успокоение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия