Кога си приготвихте сака за родилното?

  • 3 635
  • 98
Кога си приготвихте сака за родилното?
Виж целия пост
# 1
чак пък сак Laughing
 Вземи малко и най-необходим багаж, може и да няма кой да ти го носи и да се наложи да го влачиш сама.
Това са три дни, все пак, а и близките ти ще идват по сто пъти дневно Peace
Аз моя така и не успях да го приготвя, бебетата ме изненадаха много по-рано.
Мъжит ми ми донесе необходимото.
Виж целия пост
# 2
И аз много малко неща взех - само тези, които пишеше на вратата на предродилно. Приготвих ги 2-3 дни след като влязох в 9-тия месец. После като дойде денят не се мотах с приготвяне.
Виж целия пост
# 3
Когато лекарят ми ме прати в билницата.Терминът ми беше минал,но нямах никакви признаци да раждам (освен 2-та см разкритие,които изобщо не усещах).
Виж целия пост
# 4
Аз бях с планово секцио, деня преди да вляза в болницата си стегнах багажа.
Виж целия пост
# 5
Нощници и чехлички си накупих като влязох в 9-ти.
А самия багаж приготвих същия ден, в който отивах да раждам.
Виж целия пост
# 6
Багажът ми е на 99% готов отпреди 2 седмици, т.е. от както влязох в 9ти месец. Тъй като ми се наложи предварително да лежа в болницата, в която ще раждам, съм наясно, че доста неща ще ми трябват там. Затова багажът ми е в чанта, а не в пликче.
Виж целия пост
# 7
малко след като влязох в деветия месец
Виж целия пост
# 8
Като влезнах в 9-тия го приготвих. Понеже бях секцио, приготвих 2 сакчета. С едното постъпих в болницата, а другото ми донесоха на 2-рия ден, когато излезнах от реанимацията.
Виж целия пост
# 9
в 36седмица
Виж целия пост
# 10
Като влязох в осмия месец.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Мисля да си приготвя багажа към края на 7-мия месец и да го сложа в коридора за да ми е под ръка
Виж целия пост
# 12
Още в 35-36 седмица.
Виж целия пост
# 13
Като влязох в 9-тия месец и почнах едно по едно всичко да приготвям. После чакам чакам , мина термина аз още не съм родила Crazy Но според мен най-добре към деветия месец Peace
Виж целия пост
# 14
Бяха ме посъветвали да си проготвя нещата раничко. И аz ги приготвих "раничко" , в края н а 8мия месец. То си беше повече от нетърпение, отколкото от нужда.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия