Чиполино Пуки

  • 879
  • 7
Някой има ли тази количка?Тазгодишен модел е.Видях я от сайта

http://www.chipolino.com/catalog.php?lang=bg&year=2006&c … ry=109&type=1

както и на улицата.Стори ми се подходяща като килограми-9.5 при положение, че бебето ще е пролетно, но и ще хване зимния период.Казват, че има степенки за возене на по-голямо дете-ето това ме вълнува доста-наистина ли е удачно, издържа ли тази степенка, до колко килограма, удобна ли е...т.е-трябват ми мнения на майки с по-голямо дете и използвала тази екстра-действаща ли е наистина или е измислица.Знам, че най-лесно е да отида в магазина и да питам и разглеждам, но е и ясно, че на много места продавачките ще прехвалят стоката, без да са убедени в това.Имам някаква визия за това каква количка искам, защото съм бутала вече две. С първата имах горчив опит именно доверявайки се на продавачката, втората си беше Чиполина Каролина и издържа до края на возенето мойто дете, сега вози друго, т.е. аз от марката съм доволна.
Виж целия пост
# 1
Преди аз също харесвах тази количка.Даже ходих да я гледам в магазина,но... Мен какво ме притесни- изглеждаше ми много нестабилна, в зимния вариант облегалката няма степени( има само легнало), коша е тесен.
Може да се включи някоя мама, която ползва такава количка и да си каже мнението.
Виж целия пост
# 2
Разгледай и модела Даяна на Кенгуро. Модела е абсолютно същия като Пуки, но е по-лека (7.5 кг.) и според мен  изглежда маааалко по-добре. Аз я взех за бъдещото бебе, но вече 3 седмици я ползваме с баткото като летен вариант. Доволна съм много! Стъпенката за по-голямото дете е удобна, но може да се ползва само когато количката е в летен вариант, иначе когато е във вариант за новородено коша стърчи много назад и пречи. Кенгуро имат опция на тази количка да се монтира кош за кола, тогава мисля че ползването на тази стъпенка ще е удобно, но трябва да се провери на място в магазина. Количката струва около 170 лв., а кошницата за кола около 70. Склада на Кенгуро е 1070 на Илиянци, има и телефони и координати на сайта им.
http://www.cangaroo-bg.com/
В сайта им обаче има снимки на стария вариант на Даяната. Моята изглежда доста по-добре.
Виж целия пост
# 3
Че то си е направо същата, ако е и по-лека- супер!Благодаря ти! Hug
Виж целия пост
# 4
Радвам се че ти харесва !
Друга подробност която забравих да спомена вчера е, че според мен Даяната е с по-добър плат от Пуки. Също така, по-добре е измислено трансформирането от летен в зимен вариант. При Даяната коша се трансформира с един цип и така летния кош си има 5 точков колан, а зимния  е без колани и доста закътан.Сенника се маха и обръща, което е по-добре. На Пуки просто се премества напред-назад.
Виж целия пост
# 5
Ползваме с малката Чиполино Пуки вече 1месец и съм доволна. За това дали Диана на Кенгуро е по-лека мисля че са еднакви поне като ги вдигах една след друга в магазина ми се стори така. Дианата имаше ужасен оранжев цвят за момиче и това наклони везните Пуки е червено с тъмно сиво. Надявам се да се окаже издържлива и да я ползвам и другото лято вече като столче
Виж целия пост
# 6
Моята Даяна е синя - много приятна kомбинация от 2 нюанса на синьото. Виждала съм и червена, беше много хубава също. Оранжева не съм виждала, но аз не бих си купила такъв цвят, наистина.
Виж целия пост
# 7
И аз съм се спряла на Чиполино Пуки, много ми харесва. Единственото нещо, което ме притеснява е, че бебето ще е зимно и дали няма да има проблем с малките колелца на Пуки през зимата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия