Нормално ли е толкова често...

  • 469
  • 9
да ака?
Дъщеря ми ака почти след всяко хранене, независимо дали е мляко, каша или пюре. Захранена е на навършени 5 месеца, и може да се каже, че оттогава е така - почти нищо не й действа запичащо, дори оризът (правя й каша от кафяв ориз). Яде и картофи, и моркови, и банан, които уж действали запичащо, но не. Та - дали е нормално и някакви препоръки?
Виж целия пост
# 1
просто й е по-редовен стомахът.
Честите изхождания, ако нямат вид на разстройтво, няма какво да те притесняват.
Виж целия пост
# 2
И аз така знам  Peace
Виж целия пост
# 3
Мерси, момичета,
понякога са по-редички, но мисля, че не е разстройство. Просто се чудех.
Виж целия пост
# 4
И моята беше така,чак до годинката.Лапад,спанак и др. разхлабващи неща почти не и давах,че се осираше.Бях се шашнала яко,но педи ме успокои,че има и такива деца. Rolling EyesЧесто и давах бананчета,картофено пюре с моркови .
Виж целия пост
# 5
дори по-скоро трябва да се радваш, че има редовен стомах Simple Smile
няма повод за безпокойство
Виж целия пост
# 6
просто й е по-редовен стомахът.
Честите изхождания, ако нямат вид на разстройтво, няма какво да те притесняват.

 Peace Радвай се, че е така. Запечен стомах е по-лош вариант. Само дето ще ви идва по-нанагорно за памперси  Laughing
Виж целия пост
# 7
Не се притеснявай, това е дори хубаво  Grinning
Моята дъщеря си е голям посерко от 6-7 мсечна, та до днес Grinning
Виж целия пост
# 8
И моята дъщеря откакто е захранена ака по 4-5 пъти на ден. И аз много се чудех, при положение, че от раждането акаше по 1-2 пъти само. С тази разлика, че при нас често акото е сравнително твърдо, дори и при толкова редовно изхождане.
Виж целия пост
# 9
Крисо от 2 месец си акаше по 1 път, а откакто вкарах сокове и пюрета започна по 3! Shocked Но си е гъсто, не е "разстроен". Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия