моля за интересна идея за рожден ден на моето 12 годишно момиче

  • 7 513
  • 6
 molia ,ako vi doide ne6to interesno v glavata za praznuvane na rojden den na 12 godi6no momi4e i kude nai ve4e... govorim za sofia. bili sme v sofia land v kokolandia , patilanci i teatar ariel. interesuvat me interesni mesta i zavedenia v koito moje da se tancuva i ne e mnogo skupo. ste se radvam da polu4a interesni idei. pozdravi
[/size]

 моля ,ако ви дойде нещо интересно в главата за празнуване на рожден ден на 12 годишно момиче и куде наи вече... говорим за софия. били сме в софия ленд в коколандия , патиланци и театър ариел. интересуват ме интересни места и заведения в които може да се танцува и не е много скъпо. ще се радвам да получа интересни идеи. поздрави

Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Бих ти предложила да организираш парти на детенце в някое заведение. Има разни фирми, които се занимават с такива неща - партита, заснемане. Напоследък са много актуални. Те ще измислят нещо интересно за твоята малка дама Grinning
Виж целия пост
# 2
Ние последно се запалихме да празнуваме в Боулинга - студентски град.
там може да се запази писта за 1 час - май беше 20 лева за 8 деца. има си място за хапване и торта - абе малко по различно... нали вече са големи. ..
Виж целия пост
# 3
..макар да не е точно каквото питаш=майка ми ме заведе на театър,премиера,в Народния театър за 12тия ми РД;само 2те,преди това на паста в сладкарница Роза:)до днес помня и постановката и всичко, беше много различно преживяване като за "голяма"
весел рд,
Анна
Виж целия пост
# 4
Аз мисля че хубаво заведение е много добра идея.
Фирма може и да не наемаш, а да измислите с персонала на заведението някакво меню.
Украса ще купиш, ще я занесеш да я закачиш за настроение.
Колкото сценария на партито ми се струва ще е добре да е в стил Дискотека, а защо не и с Караоке. За тази цел наемаш един DJ  за 2-3 часа. Те са големи вече за игрички, организирани от клоуни на някакви фирми, детски кътове и т.н. Поне като гледам нашите съученици... мислят вече за "гаджета", а по лагерите им е голям кеф, че всяка вечер дискотеки си правят.

Успех с приготовленията и да докладваш после как е минало Naughty
 Laughing
Виж целия пост
# 5
Здравей,

Аз на моята дъщеря направих 8 мия РД в едно заведение в Люлин. Наех си и DJ /Краси 0887 670553/. Той прави детските РД в Джиймис. Много хубаво беше - направи им супер дискотека. Пуска само най  - новите и хубави парчета според възрастта на децата. Има и игри с награди.
Виж целия пост
# 6
Можете да направите у дома парти с пижами, да поканите приятелчетата на пица например и филм и да ги оставите максимално сами. Ще си прекарат чудесно и ще са благодарни.

А тетъра на Анна ме накара да се усмихна носталгично, но ... май вече не е същото ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия