Preporychwam Paradise beach za pochivka s malko dete

  • 1 720
  • 11
Vchera se vyrnahme ot more i reshih da vi spodelq.
Bqhme na Paradise Beach 4*, towa e mejdu Sw. Vlas i Elenite.
Plaj - super, shirok, chist, nepretypkan, samostoqtelen
basejn -s detski sekcii, chist
hotel- tih, spokoen, chist
hrana- All Inclusive, obshto wzeto prilichna
imat i detska gradina
www.paradisebeach.bg, prez Septemwri mnogo svalqt cenite
Виж целия пост
# 1
преди два дни се върнахме от същото място. познаваме комплекса от самото му откриване и допреди две седмици бях готова да се закълна, че е оптималното място за морска почивка в българия на семейства с деца.
е, вече не мисля така!

и тъй като имам поглед и върху управлението, мога да посоча следните причини за силно заниженото качество на предлагания продукт:
- явно оскъден бюджет
- силно занижен контрол върху персонала
- недостатъчен персонал - и като количество, и като квалификация
- понижаване на ценовата/социална категория на чуждоземския контингент туристи

следствия:
- липса на елементарно освежаване на комплекса преди сезона

- недостатъчно разнообразие и качество на храната

- обслужване на долната граница на елементарното ниво - никой за нищо не поема отговорност, безумен аниматорски тим; като цяло: липса на присъствие на хората на ръководни позиции (салонен управител, шеф на рецепция, главен готвач) и на аниматорите сред гостите

- немците се държат нагло и невъзпитано
    - пред очите ми обвиниха един от сервитьорите в опит за кражба (ако не бях там, можех и да им повярвам, толкова бяха убедителни; наложи се и ние да говорим с шефа на ресторанта);   
    - децата на немците ги мързи да излизат от басейна, за да отидат до тоалетна, а на родителите не им пука; изпражненията се вадят от басейна с кепче и се увеличава количеството химикали във водата - не могат да сменят водата след всеки дрисльо  Sick
    - отново немците правят безумни опашки на баровете преди затваряне - запасяват се с напитки за цялата нощ....

- много не се държи на безопасността при ползване на водните съоръжения - банани, джетове и т.н.

аз не се оплаквам от собствената си почивка там, защото ние умеем да се забавляваме навсякъде. прекарахме си добре, но определено предпочитам хотелът да отговаря на категорията си. и определено, въпреки обещания от управителите ремонт, следващия сезон ще потърся друго място за лятната отпуска.
Виж целия пост
# 2
yanita, ti predstawqsh mqstoto kato naj-koshmarnoto na sweta, a ne e taka.
za shtastie az ne stanah swidetel na neshtata, koito opiswash. Za syjalenie obache niwoto na "chuzdozemnite" turisti nawsqkyde po bylgarskoto more e ednakwo i za towa ne e winowen hotelyt.
Mqstoto e dobro i ima potencial.
Specialno animatorite ni wikaha za wsqka igra ili wecherno show.
Виж целия пост
# 3
е, сигурно има и по-кошмарни места по света... предполагам, че мнението зависи до голяма степен от изискванията и от очакванията...
та точно това място го познавам откакто го отвориха през 2002 г. и три години подред не можах да открия по-добро от него по нашето черноморие. миналата година не работеше заради мръсен номер на конкуренцията (поне това беше официалната версия) и тази година силно се надявах, че от комплекса ще правят всичко възможно да възстановят позициите си на пазара. е, не стана. или нямат пари за добро завръщане, или някой има интерес да изгони докрай туристите от комплекса.

аз също не съм видяла с очите си как събират фекалии от басейна, но познавам момчето, което отговаряше за това и то ни предупреди да не си пускаме децата в басейна.

при 6 места на банана момъкът, който го дърпа се опита да качи 8 човека - нямало проблем според него - е, разбрахме се, че точно докато моите деца са там, правилата ще се спазват.

4 дни чакахме да ни дадат работещо дистанционно за телевизора и 3 дни чакахме да ни допълнят течен сапун в банята.... абе за всеки ден по някакъв екшън....

през половината почивка джинът го получаваш без лимон, а ако много настояваш - дават ти резенче портокал.... накрая купиха лимони.... сезонните плодове бяха основно портокали, банани и миналогодишни ябълки.

и това на място, където за същите пари (че и за по-малко) преди предлагаха свестни салати, изобилие от пресни плодове, отделен кът само за сирена и мезета (вкл. филета и пастърми), приличен избор на български напитки и ресторантът не приключваше в 21:00!

има и неща от които съм доволна - спасителите си вършеха съвестно работата; плажът беше спокоен и след точно два разговора с охраната стана ясно, че външните хора имат отделно място на плажа и повече не ги видях да се мотаят наоколо... по всяко време можеш да си намериш чадър и шезлонг (което пък е сигнал за непълна заетост на хотела), минаваха да събират кочинката след немците....

а ние си направихме супер веселба и като чета ти кога си се върнала, явно сме били там по едно и също време. остава да се разконспирираме кой кой е. ние обикновено заемахме между 2 и 4 чадъра в района срещу гипсовите фигурки на таня...
Виж целия пост
# 4
И още някой се оплака от този Парадайз в вкус на ад.

ivaiva - плз, пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 5
И още някой се оплака от този Парадайз в вкус на ад.

ivaiva - плз, пиши на кирилица!

За Райският бряг и за нашето последно море в BG!
Виж целия пост
# 6
истината е, че на нас много ни хареса почивката там.  Sunglasses
И преди сме ходели там на плаж и за нас това остава най добрия плаж на БГ черноморието.

ок! сорри пиша на кирилица.
Виж целия пост
# 7
След като и yanita се оплака, по-добре никой да не ходи там. Аз първоначално си мислех, че тя е рекламен агент на хотела, защото го защитаваше усилено.
Виж целия пост
# 8
Някой има ли пресни спомени от този хотел, защото вече си направих резервация?
Ако трябва да се отказвам докато е време.
То къде ли пък и да отида в този регион.
Виж целия пост
# 9
Аз нямам лични впечатления от самия хотел, но сме ходили там на плаж и по-мръсно море и по-отвратителен пясък не съм виждала  Sick. Честна комсомолска  Wink! В най-плиткото, където вълната се разбива във брега и прозира пясъка има нещо като мътна утайка, все едно си не в морето, ами в мътна река.
Това е моето лично мнение - не ми харесва там  Crossing Arms, не е ли хубав плажа, пясъка, морето - не отивам.
Виж целия пост
# 10
Както и да е - и без това се оказа, че е пълен и не мога да си направя резервация.
Обаче се радвам вместо да съжалявам.
Виж целия пост
# 11
Ние бяхме там в края на миналото лято - обслужването и базата не ни харесаха. Плажът е хубав. Климатът също.
Предишната година бяхме ходили в IFA и много ни хареса /но пък плажът не страваше и е по-прашно от многото строежи наоколо/. Сега там е доста пълно, но тогава не бяха пуснали средния хотел и беше добре.
За тази година избрахме Caesar palace - точно до Paradise beach - с включена закуска в цената и с възможност да доплащаме и за другите две дневни хранения. Апартаментът е оборудван с кафе машина, тостер, сервизи и прибори, хладилник, телевизор. Басейн и фитнес вкл. в цената. Има детски кът. Всичко това - по инфо от сайта им.
След една седмица ще разберем как е в действителност Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия