Близнашки майки не се майте.а по-скоро с нас се запознайте II

  • 14 561
  • 302
Хайде на новата тема.
Виж целия пост
# 1
разписвам се с удоволствие!
Виж целия пост
# 2
Да се разпишем и ние в новата ни темичка и да си пожелаем само хубави новини да четем и за хубави неща да си говорим  Heart Eyes
И дано най-напред Либра да ни зарадва, че нещата при тях са се оправили  Praynig Praynig Praynig
Иначе как я карате в тази жега? Моите мъже спят от към 11часа само по памперси и няма признаци скоро да ревнат за манджа... Май с тези жеги трудно ще наддадем над кило този месец  Whistling Иначе вече сме по 64-65 см и около 6,5кг  Joy Другата седмица има шансове да ги водим и на моренцеееееее  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
разписах се и аз.
Виж целия пост
# 4
И аз съм тук,  надявам се всички да се прехвърлят от предишната тема ....... Grinning
Виж целия пост
# 5
Здравейте майчета!
Моите бебчета все още не си обръщат внимание  дори Марти подозирам, че не знае за съществуването на сестра си. Тя пък го заглежда само ако той крещи нещо, но за кратко. Та въпроса ми е кога ще започнат да се занимават заедно или поне да се гледат?
Виж целия пост
# 6
Пипилота моите се забелязаха още преди месец,сега като ги сложа една до друга настава една радост,едно скубане,дъвчене,дърпане на уши Mr. Green
Слагай ги по-често едно до друго на леглото.
Виж целия пост
# 7
Пипилота моите се забелязаха още преди месец,сега като ги сложа една до друга настава една радост,едно скубане,дъвчене,дърпане на уши Mr. Green
Слагай ги по-често едно до друго на леглото.
newsm10 И ние сме така. Много са ти сладки принцеските, Жани smile3501
Виж целия пост
# 8
Здравейте на всички!
Казвам се Николина и имам двама палавника на 4 годинки - Мариян и Владислав. newsm05

От Стара Загора сме и се надявам да намеря нови приятели ( иначе казано сестри по съдба Wink ) тук
Виж целия пост
# 9
Здравейте и от нас ,много топло тези дни и мойте диванета не могат да спят ,оставям ги само по боди нощно време и все ме е страх да не настинат ,вашите бебоци с какво спят?
Добре дошла на Никол и на батковците  bouquet
Zhana те и мойте постоянно си мляскат нещо ама сега в жегите само на мляко ,друго не искат Naughty дажв и вода почнаха да пият чиста,до сега не са пили
pipilota_m имаше темичка за вниманието http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8816.0
моите след 7 месец ама сега си играят по 1-2 часа заедно и после не искат да се виждат и ги разделям  Confused
Виж целия пост
# 10
Здравейте мамчета!
Либра вчера писа в септемврийската темичка, а преди това вече ни бяха казали, че нещата при нея за съжаление не са се развили добре... Аз само ще ви цитирам... и още веднъж искам да изразя съжалението и съчувствието си и да й пожелая да превъзмогне бързо мъката и да се радва мнооооооооого на щерката си.

Цитат:
Здравейте момичета!! Много ми е трудно да започна постинга си, просто не знам какво и как да го кажа. Вчера писах на Либра, понеже се бях притеснила за нея и тя ми отговори следното" На 15 родих с изтекли води момиче 2кг. и момче, което имаше сериозен проблем и няма да оцелее. Стискай палци малката да качва добре и да си я вземем иначе мен в неделя ще ме изпишат,ако съм ок". Не знам какво да кажа, силно се надявам Либра да е добре и се моля за тях, дано всичко накрая завърши с хубав край. Просто не мога да повярвам. Как може на най-добрите и благородни хора Бог да изпраща такива мъки, с какво са го заслужили. Сърцето ми плаче , надявам се тя да не ми се сърди , че ви казвам всичко това, но много ми се иска всички ние да се помолим за тях, да вярваме и да й изпратим всичката си положителна енергия. Не знам какво повече да кажа.....   

Здравейте момичета!
Доника   ви е казала...!
Дони ,мила няма за какво да ти се сърдя,напротив!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ПОДКРЕПАТА newsm51
Не ми се говори,за случилото се ,не мога да го повярвам още че такъв проблем остана незабелязан от толкова лекари...!
Не искам да ви товаря,а и нямам сили да говоря!
Имаме си само момиченце! Тежи 1950гр.понеже спадат в тези дни иначе се роди 2060гр.,надявам се скоро да можем да си я вземем,тя сега е в термо легло и като стане 2кг.казаха че ще я сложат в нормално креватче....казват че е добре,видях я само на снимка която татко и и направи,ако имам достатъчно кърма ще пробвам да нося,......СТРАШНО СЕ МОЛЯ ДА НИ Е ЖИВА И ЗДРАВА newsm17
ПОЖЕЛАВАМ ВИ ВСИЧКО НАЙ НАЙ НАЙ -ХУБАВО ,НА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА ,И НЕКА ИМАТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЧЕТА,И ТЕ САМО ДА ВИ РАДВАТ
Виж целия пост
# 11
Много ми е мъчно за Либра  Cry Надявам се момиченцето вече да е добре  Praynig

Аз се разписвам в новата темичка с хубави новини  Grinning - вчера бяхме на преглед и двете бебчета се развиват много добре и си отговарят на седмиците и двете - и отново са еднакво големи  Mr. Green. Имаме си вече добре оформени главички, ръчички и крачета, туптят и сърчицата  Heart Eyes Обаче са започнали да се движат вече и започват да показват, че са си различни  Crazy Дясното си стоеше мирно, кротко и тихо и го огледахме много добре от всякъде, плюс на снимката е ясно очертано  Simple Smile А лявото се беше завъртяло много странно и дъълго го гонихме докато го хванем цялото, накрая и на снимката е малко размазано - явно си се движи  Crazy Аз не очаквах да има движение толкова рано, кажете нормално ли е или нещо се баламосвам?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Нормално е да се движат но това движение самата ти ще го усетиш по - късно като леко гъделичкане. Много се радвам за теб че всичко е о.к. Wink
Виж целия пост
# 13
Здравейте и от мен.

Ох, много се разстроих от новините за Либра. Съжалявам, мила... Дано скоро се приберете вкъщи с малката госпожица и да е много здрава и да ви радва!

Аз бях в болница 2 седмици, защото прокървих. Много се бях шашнала, че ще се родят в 29-та седмица, ама се размина за сега. Кървенето не било сериозно. Сега пия хапчета и пазя леглото. Казаха, че чакам 2 момиченца  Grinning.

Aya, поздравления за добрите новини. Много се радвам за теб- все така да продължава всичко!

Поздрави  Hug
Виж целия пост
# 14
Есма, честито за бъдещите госпожици  Heart Eyes  bouquet

А кога се смята, че вече е много малко рисково да се родят? Естесвено, перфектния вариант е края на девети месец, но имам предвид по-скоро преждевременното раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия