Препоръчайте ми ютия

  • 4 052
  • 25
Искам да си купя нова ютия,имам си една от 2 години-Сименс,но изобщо не съм доволна от нея.Някак си не глади хубаво,минавам някои дрехи по няколко пъти и пак не са като хората,или пък докато гладя уж е добре,а после като погледна въобще не е така.Мисля,че може би е много лека и затова така се получава,дори когато има вътре вода.
  Приемам всякакви препоръки,а също така държа да е с незалепващо покритие,ако има такива.Незнам не съм в час много много с ютийте,така че ще съм благодарна за всеки съвет.  bouquet
Виж целия пост
# 1
Моята е такава


Страшно съм доволна от нея.
Виж целия пост
# 2
А какви са й екстрите,с незалепващо покритие ли е,не виждам каква марка е и каква и е цената също? newsm78
Виж целия пост
# 3
Моятяа ютия е ROWENTA, с керамично покритие ! ползвам я вече втора година и съм много доволна Peace! Тогава струваше някъде към 130 лв. сега незнам колко е ,но определено си заслужава!
Виж целия пост
# 4
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=10102&cat= … 61&shop_id=57


Моята е такава и за сега съм доволна от нея! Подарък ни беше за сватбата! До сега не ме е предавала!
А ти какви пари искаш да дадеш за ютия, защото наистина има много хубави ютии, но и са по-скъпи!
Виж целия пост
# 5
До 100лв мисля.
А какво ще рече Инокс пллоча? newsm78
И изобщо повърхност Мистрал,Елоксал,Сафир,Лазер,Инокс и т.н.,каква е разликата им,и аз как да избера кое най ме устройва?
Виж целия пост
# 6
А какви са й екстрите,с незалепващо покритие ли е,не виждам каква марка е и каква и е цената също? newsm78

С незалепващо покритие, Tefal Pressing Compact. Долната част се пълни с вода и като се глади се натиска едно копче на самата дръжка отдолу и от ютията излиза силна пара. Аз гладя дрехите само от едната страна, защото от другата няма нужда. Цената е около 250 лв.
Виж целия пост
# 7
Моята е такава: За повече подробности тук: http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=834670. Много съм доволна Simple Smile
Виж целия пост
# 8
И аз ще си купувам за сега съм се спряла на тази на Тефал http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09020678
Но с удоволствие ще чуя и други мнения туко виж съм се разубедила Laughing
Виж целия пост
# 9
Немога да ти кажа марка, защото съм привърженик на Тефал и Ровента Laughing Joy

Обаче знам, че едно време баба ми казваше, че хубавата ютия, трябва да е тежка..каквото и да значи това newsm78 Wink
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от Тефал. Не е вярно, че не залепва, защото моите способности да го постигна са неограничени, но залепналото се маха с едно движение.

Според мен това с тежината са отживелици, всичко идва от парата.
Свекърва ми имаше един Сименс- уж я купиха за нов модел и много модерна ютия, но тя не пуска пара, ако не я натиснеш. И глади ужасно! Направо ми се е ревало като съм гладила с нея.
Нашата Тефал пуска много пара постоянно, докато гладя, сама, без да я натискам  и това изглажда дрехите за секунди. А иначе е лека колкото си иска  Wink
А и цените им са нормални.
Виж целия пост
# 11
аз съм с Fagor, испанска марка,с незалепващо покритие, преди около 3 години я купувах, много съм доволна, и тогава струваше около 70-80 лв Peace
Виж целия пост
# 12
Преди месец си купих нова ютия. Взех Philips Mistral с керамично покритие, самопочистваща, може да глади и хоризонтално и вертикално, изпуска пара от всякъде и двойно ударна и още разни екстри, които така и не запомних. Страшно доволна съм от нея и горещо ти я препоръчвам. От този модел бяха три разновидности, взех най-мощната, с най-много екстри и платих към 80лв. Препоръча ми я приятел, който търгува с техника и каза, че е най-доброто и на добра цена.Освен това са в много хубави цветове-праскова, бананово, синьо-морско, зелено и др.
Виж целия пост
# 13


аз съм с Fagor, испанска марка,с незалепващо покритие,
Цитат
и аз така
Виж целия пост
# 14
http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=10102&cat= … 61&shop_id=57


Моята е такава и за сега съм доволна от нея! Подарък ни беше за сватбата! До сега не ме е предавала!
А ти какви пари искаш да дадеш за ютия, защото наистина има много хубави ютии, но и са по-скъпи!
И аз съм с такава вече 4 години. Тогава струваше 70 лева, сега не знам колко е. Доволна съм newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия