Седмична Тема 21-27.08.2006 - искри в очите да блестят и усмивки на лицата...

  • 5 087
  • 174
Нека тази седмица е по-успешна, по-емоционална и по- слънчева за всички нас! Hug




Предишна Седмична темичка
Виж целия пост
# 1

и от мен успешна и усмихната седмичка  Hug Hug Hug


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120509.0;topicseen
и старата тема е тук  Wink
Виж целия пост
# 2
И аз се вклиу4вам към пожеланията на Звезди и Ели  Hug
Виж целия пост
# 3
Цитат
40.5 градуса е достигнала максималната температура днес в Сандански, съобщиха от НИМХ.

Във Велико Търново термометрите са ударили 40.2 градуса, а в Ловеч - 40.1 градуса. В Плевен най-високата измерена температура през деня е била 39.6 градуса, 39.5 градуса - в Гоце Делчев.

В Пловдив и Русе термометрите са достигнали 39.2 градуса. За Пловдив отново е превишен рекордът за деня. Вчера там бяха измерени 38.4 градуса максимална температура.

В Кърджали и Сливен най-високата температура е достигнала 39.1 градуса, а в Пазарджик - 39 градуса.

37.2 градуса пък е максималната температура в София. Тя е само на една десета от регистрирания рекорд.

В Бургас и Варна е било съвсем малко по-хладно - съответно - 35 градуса и 33.4 градуса.
http://bulgaria.actualno.com/news_74673.html

Много жегава седмичка в БГ  Wink Crazy
Виж целия пост
# 4
Звездичката, благодарим за страхотната ни нова темичка. Hug Прекрасно начало за една още по- хубава, светла и приятна седмичка, благодарение на Теб и твойте красиви слънчогледи, дано тя е мирна, усмихната и слънчева. Заглавийцето е доста привлекателно, дано да събере много нови Момичета тук! Hug
Виж целия пост
# 5
И от мен привет и пожелания за една приятна седмица!!!

Отивам да си взема детето от Плейцентъра. Днес взвъннах на 2 обяви за работа. Изпратих и една автобиография. Остана да стискаме палци. Те тук са адски мудни. Никой за никъде не бърза, но все ще се задвижат скоро ... А и ще се запролети ... трябва да побързам, 4е лятото пък съвсем никакви ги няма  Whistling Crazy
Виж целия пост
# 6
Момичета и от мен едно пожелание - да е мирна, щастлива и прекрасна тази седмичка

В Бг-то жега, а тук вече дойде есента - днес Т-те паднаха до 17 градуса Sad

Майка, желая ти късмет Peace

Обичайте Се  Hug
Виж целия пост
# 7
ИСкам да почерпя, понеже МиШОка ми направи днес 2 месеца

ЗАповядайТЕ bowuu ..... да Ви е сладко  Hug






Виж целия пост
# 8
Дидка честито да са ти живи и здрави  bouquet
Много са сладки и двамата. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes
Майка, стискааме палци 3а една нова, перспективна и страхотно платена работа Hug
Дидката, честити 2 месеца на малкото ти мишле ( ти сигурна ли си, че не си родила още един Викторио, като 2 капки водичка са, да са ти винаги 3драви и усминати  Hug Heart Eyes )
*ве3ди, много обичам сльнчОгледи...страхотна пьрва страничка Hug Heart Eyes
благодаря и на Ели 3а прекрасния букет  bouquet  bouquet  bouquet
голямо па3аруване ме чака днес, ама преди това трябва да подредя у дома след малкото Crazy Crazy Crazy....до после, прекрасна седмица ви пожелавам  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 10
добра и успешна седмица  ви пожелавам и аз !
Диде 4естито за " малкия" празник - ти продължава6 да празнува6 всеки месец Simple Smile
 МАйка успех и бързо намиране на работа ти пожелавам ! 
целувки на вси4ки
амие4е - с форума как ти остава време за подреждане ?  Wink Laughing
Виж целия пост
# 11
Успешна седмица и от мен!
Моите деца днес внезапно заминаха на село /в Пирин/, ще се приберат в четвъртък и в петък отиваме на море. Само какъв график имаме.
Радвам се на последните августовски жеги. Радвайте им се и вие. sweating
Виж целия пост
# 12
Добро утро и от мен. Да е много хубава и слънчева новата седмичка  Heart Eyes
Дидка, честито! Да те радват малките мишленца и да те даряват с много поводи за усмивки  Hug
Виж целия пост
# 13
амие4е - с форума как ти остава време за подреждане ?  Wink Laughing

прахосмуча и хвьрлям по едно оче, преди да отида в другата стая Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Хайде на закуската



 Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия