хотел Елбрус/Велинград/- отзиви

  • 9 053
  • 12
Моля,който е бил там да сподели впечатления.Изчела съм всичко,което Буба е писала, но искам да събера още няколко мнения.Препоръчайте и някой ресторант.
Огромно благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Бяхме там в средата на юли и ни хареса хотелчето за тези цени. PeaceМоят съвет е да си вземете апартамент,но да помолите да е с непреходни стаи.Банята е голяма,стаите са хубави,а за терасите нямам думи - огромни и със страхотен изглед. PeaceВсяка вечер си пиехме аперитивчето там на въздух. Laughing
Детският басейн е доста малък,но поне е топъл (затоплят го на ток,защото минералният извор там е с Т.29 градуса).
Храната в ресторанта е сносна,а хубавото е,че на обед има готвено меню,което за децата е идеално.
Иначе в града посетихме на 2 пъти ресторант "Чевермето" и ни хареса и кухнята и цените. Wink

Приятно ви изкарване във Велинград! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз резервирах и платих капаро за апартамент там от 03 до 06.09 (въпреки написаното от Буба Mr. Green). Две приятелки са ходили семейно с малки деца и са доволни. И двете казаха, че било 100 пъти по -добро за бебешоци там отколкото на морето ( аз не мога съвсем да се съглася), но важното е че е спокойно и има и вътрешен басейн в случай на лошо време.
Този път (дойде ни акъла в главата) ще влачим и баба, така че идеята за непреходни стаи е суперррррррр. 10х. наточила съм се и за спа пакет, дано ме огрее. Praynig
за гледката от терасите чувам също много суперлативи.
Във Велинград препоръчвам механа Омар и ресторанта срещу нея (не му помня името).
Виж целия пост
# 3
bibi, още малко инфо за апартаментите.Значи ние бяхме в номер 5,а кумовете ни в 3.Техният беше с преходни стаи,а освен това банята им беше малка и мивката също, едвам се миеха на нея.(като тези дето ги слагат в тоалетните).А за вътрешният басейн не съм сигурна дали водата е топла?! Thinking
Приятно ви изкарване! Peace
Виж целия пост
# 4
bibi, още малко инфо за апартаментите.Значи ние бяхме в номер 5,а кумовете ни в 3.
Много 10х.
обадих се в хотела да врънкам за апартамент № 5 и се оказа, че по-една случайност сме точно там  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( а аз се бях настроила за кавга  Embarassed).
Много ценно инфо ми даде и съм ти задължена   bouquet.
Виж целия пост
# 5
А за вътрешният басейн не съм сигурна дали водата е топла?! Thinking


Не, не е топла  Wink

Радвам се, че поне някой е изкарал добре там. Аз ясно бях с много големи очаквания, които не ми се покриха. Просто като съвет- не си взимайте обикновена стая, макар да ви убеждават, че нямат разлика със стаите лукс. Че явно имат  Wink

Иначе моите критерии за хубав минерален басейн е той да е топъл. В студен минерален не бих се накиснала  Stop

Весело изкарване на всички във Велинград  Peace

П.С. Препоръчвам Сръбска скара РИМ, която е в центъра точно, до хотел Рич. Огромно заведение, става и за деца, даже могат да се гонят вътре  Crazy

Вкусно е и цените са нормални  Peace
Виж целия пост
# 6
вчера се върнахме от там и не съм очарована, водата в басейна наистина е студена а за малкия нямам думи почти винаги беше мръсен ,та не посмях да къпя малката. Дано да не сте в апартамент А 7 защото ако завали дъжд вали и в стаята и според рецепциониската единственото което могат да направят е да ви дадат кофа Crazy Crazy има и хубави стаи но докато не отидеш веднъж не знаеш къде ще те запратят. Успех дано на вас да ви хареса ние отидохме с по големи очаквания, но за талкова пари сигурно това са усливията
Виж целия пост
# 7
Да, затова е хубаво д прочетеш малко негативни ,но в същото време полезни мнения (като на Буба) Mr. Green,за да не се очаква много.Моето мнение е ,че хотела си отговаря на цените,т.е.всичко е ОК. Wink
Виж целия пост
# 8
вчера се върнахме от там и не съм очарована, водата в басейна наистина е студена а за малкия нямам думи почти винаги беше мръсен ,та не посмях да къпя малката. Дано да не сте в апартамент А 7 защото ако завали дъжд вали и в стаята и според рецепциониската единственото което могат да направят е да ви дадат кофа Crazy Crazy има и хубави стаи но докато не отидеш веднъж не знаеш къде ще те запратят. Успех дано на вас да ви хареса ние отидохме с по големи очаквания, но за талкова пари сигурно това са усливията

 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes "суперррррр", бе знам си аз, че няма ниска цена = на добри условия, ама нали знаете лаком г..з ..... в неделя отиваме ще разказвам после  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Във Велинград препоръчвам механа Омар и ресторанта срещу нея (не му помня името).

Ние пък точно от Омар никак не сме доволни. Нямаше места и ни настаниха на пригодени маси до басейна. Келнера замалко да ни донесе неща които не бяхме поръчали. Плащащ отделно сервиз 5 % или 10 ако има програма. Ние платихме 10 защото имаше певица, нищо, че бяхме на масите където не се виждаше нищо от програмата. Освен това /не съм наясно как се начислява сервиз и може и да бъркам/ бяха начислили 10 % на всяко ядене или напитка и отделно още 10 % върху цялата сметка. Все ми се струва, че не се прави така ама...си замълчахме и си тръгнахме набързо защото и без това бяхме изпукали от студ.
Чевермето за мен е ужасен ресторант - храната не е лоша, но обстановката е отврат - мръсни покривки, с дупки от цигари, масата с явно липсващи дъски поради което неравна абе  ooooh!
на нас ни хареса в Милениума /макар според мен цените да са малко надутички и менюто да не блести с оритиналност/, а най вече мога да препоръчам ресторанта на хотел Олимпик в кв. Каменина /или Каменица тъй и не разбрах/. Там е просто жестоко.
А и едно заведение "Чинарите" зад киното също е добро, има разните му там плескавици, вешалици и т.н.
И накрая ако сте ме изтърпяли - най-важното за Велинград: затворени обувки и дебели дрехи за вечерта. Иначе не ти мърда яката настинка.
 
Виж целия пост
# 10
Уриел, моето последно инфо е от 2003 г. (нова година) Embarassed. Бяхме платили куверт - храната беше супер, обслужването тоже и стана голям купон (бяха се постарали със забавления, томболи, програма, фоейрверки , илюминации  и пр.) , та това за сервиза явно е било включено N-броя пъти в куверта, ма тогава кой ти е гледал.
Сигурно твоето инфо е по-достоверно и със сигурност по-прясно.
Виж целия пост
# 11
аз съм много ЗА ресторанта в хотел Олимпик всичко е съчетано много добре :интериор обслужване и невероятните ястия на майстор готвача не пропускайте това място.Ние като бяхме даже готвача готви пред нас жесток е Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 12

П.С. Препоръчвам Сръбска скара РИМ, която е в центъра точно, до хотел Рич. Огромно заведение, става и за деца, даже могат да се гонят вътре  Crazy

Вкусно е и цените са нормални  Peace

и аз го препоръчвам! Peace
Иначе ние бяхме в станцията на Министерски съвет и съм изключително доволна,а от басейна не ми се излизаше.........здравата покиснах Laughing,а малката да не говорим.Водата беше 33/35 градуса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия