А вие дами , как реагирате ако половинката иска да ви стимулира анално?

  • 14 410
  • 110
обсъдихме за мъжете , сега да видим за нас
Виж целия пост
# 1
Ми как - харесва ми  Mr. Green .Ноооо, най-много с пръстче. Иначе не давам.  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Ми как - харесва ми  Mr. Green .Ноооо, най-много с пръстче. Иначе не давам.  Mr. Green

аз давам , но ми трябва много добро стимулиране преди това  Mr. Green да ме е подлудил и да съм съгласна на всичко Wink
Виж целия пост
# 3
Много интересна тема HugИскам да питам и аз ,ако може : преди анален секс добре ли е да се ползват някакви гелове и други такива предварителни действия за по-добър ефект?
Дано някой отговори на некомпетентния ми въпрос Sunglasses
Иначе и аз засега харесвам единствено стимулирането в тази област - много съм стисната Grinning
Виж целия пост
# 4
Има специални гелове за анален секс - с обезболяващо  Laughing

Иначе при липсата им и Глайтгелен върши работа  Wink

По темата : Да, обичам ...
Виж целия пост
# 5
Много интересна тема HugИскам да питам и аз ,ако може : преди анален секс добре ли е да се ползват някакви гелове и други такива предварителни действия за по-добър ефект?
Дано някой отговори на некомпетентния ми въпрос Sunglasses
Иначе и аз засега харесвам единствено стимулирането в тази област - много съм стисната Grinning

ами да ти кажа , ние не се снабдяваме със специални гелове , често опираме до лосиона ми за тяло - общо взето всяко кремче върши работа
Виж целия пост
# 6
Много интересна тема HugИскам да питам и аз ,ако може : преди анален секс добре ли е да се ползват някакви гелове и други такива предварителни действия за по-добър ефект?
Дано някой отговори на некомпетентния ми въпрос Sunglasses
Иначе и аз засега харесвам единствено стимулирането в тази област - много съм стисната Grinning

ами да ти кажа , ние не се снабдяваме със специални гелове , често опираме до лосиона ми за тяло - общо взето всяко кремче върши работа
като бебешкото олио например Wink
Виж целия пост
# 7
Абе, хора не ви ли е топло бе!? Спрете да си бъркате по дупките,че лошо ми стана бе! Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 8
Абе, хора не ви ли е топло бе!? Спрете да си бъркате по дупките,че лошо ми стана бе! Mr. Green ooooh!

стана ти лошо от какво - работи ти вображението ли ? Laughing
Виж целия пост
# 9
 Laughing Laughing Laughing въображението хич го няма да ти кажа -причини много , ама направо ме убихте права тъй като съм седнала със тия секс теми, затова питам , не ви ли е прекалено топло да мислите за това??? Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Laughing Laughing Laughing въображението хич го няма да ти кажа -причини много , ама направо ме убихте права тъй като съм седнала със тия секс теми, затова питам , не ви ли е прекалено топло да мислите за това??? Mr. Green

ааа , загрях ... ами ние пием NESTEA Joy
Виж целия пост
# 11
Да ви кажа на мен ми харесва, но само с пръсче. До сега два пъти наистина съм се кефила иначе ме боли и то много когато опита нали се сещате с какво Embarassed
Незнам но като ме подлуди съм навита и ако не ме боли сигурно често ще го правим
Кажете някакъв трик
Виж целия пост
# 12
Междудругото въобще не ми е топло за тези работи. Проблем е че на моя човек му е топло а на мен ми се прави секс да две не виждам
Извинете ме за правописа, бързам
Виж целия пост
# 13
Да ви кажа на мен ми харесва, но само с пръсче. До сега два пъти наистина съм се кефила иначе ме боли и то много когато опита нали се сещате с какво Embarassed
Незнам но като ме подлуди съм навита и ако не ме боли сигурно често ще го правим
Кажете някакъв трик


дано да не ти стори вулгарно - моят скромен опит ми показва , че за да не боли първо трябва да си много възбудена /т.е. той да се е погрижил за това/ , и второ - трябва да си празна отвътре /ако ме разбираш/ и трето много помага ако едновременно с това те стимулира и по клитора с пръсти.
Виж целия пост
# 14
Лелееее ooooh! ooooh! ooooh!
Още малко и филмче ще прожектирате! Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия