Водите ли си календар?

  • 4 247
  • 135
Винаги съм си мислила че всяка жена трябва да има такъв календар и много се изненадвам когато някои пита : Ама защо ми е ? 
  Какво е вашето мнение и имате ли  такова нещо ?
Виж целия пост
# 1
Естествено, че имам.
Виж целия пост
# 2
Имам, разбира се. Даже е специален, подариха ми го в козметичния салон. Имам 100 неща на главата, остава и да се тормозя да помня кога ми е дошло Laughing
Виж целия пост
# 3
Да, записвам си в едно тефтерче датите  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Понеже съм абсолютно и невероятно забравена, моят гинеколог ми подари специално календарче, на което се отбелязва само датата на първоначалния прием на хапчето. Друго няма нужда да помниш, той сам си смята Joy Това го направи за собствено улеснение, защото иначе рови в компютъра за предходното ми посещение ooooh!
Виж целия пост
# 5
Да,имам специален розов календар.
Виж целия пост
# 6
Имам да.
Виж целия пост
# 7
Тц. Помня датите 2 месеца назад и после ги "изтривам".
Виж целия пост
# 8
Да
Виж целия пост
# 9
Не...  Laughing Започвала съм стотици, но след като пиша 2-3 пъти, ги зарязвам...
Виж целия пост
# 10
Да, имам.
Виж целия пост
# 11
Тц. Помня датите 2 месеца назад и после ги "изтривам".

Ооо, Рени, това ми изигра лоша шега...Уж помнех, но като отидох да установим бременността ми с Васи, аз запецнах. На въпроса "Последна менструация?" аз отговорих "Абе или Василовден, или Ивановден, ама не помня" Embarassed
Виж целия пост
# 12
Имам да.  Дори имам стари от преди 3-4 години. Да ми се чуди човек, защо ги пазя  newsm78
Виж целия пост
# 13
До преди за се роди малкият си водех редовно такъв каленалдар, но след това малко позанемарих записването на датите. Сега помня датата, на която ми е идвало през текущият месец до следващият цикъл.
Добре е да си води всяка жена такъв календар.
Виж целия пост
# 14
Да,не се затормозявам да помня дати.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия