Добър ендокринолог в София

  • 7 947
  • 3
Момичета, пиша ви директно и накратко, защото форума ми скъса нервите вече - 3 пъти въвеждам нова тема и нещо гърми. Twisted Evil
Трябват ми координати на добър ендокринолог-онколог в София. По възможност да е на щат в някоя болница, може да има частен кабинет, но не става въпрос само за преглед. Ако има възможност да мине всичко по каса - най-добре, ако не - здраве да е.
Питам вас, защото причината е свързана с репродуктивните хормони във хипофизата.
Да ви успокоя - не става въпрос за мен.
Виж целия пост
# 1
аз мога да препоръчам д-р Бойка Милчева, но мисля, че не е и онколог, обаче предполагам, че ще може да ви насочи към правилния специалист по нататък.
Преглежда в Института по ендокринология - малко е трудничко да се запише час при нея (месец предварително става).
ул. ДАМЯН ГРУЕВ 6, 02/874145
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти, Кайрен!
Аз междувременно поразгледах с търсачката разни по-стари теми и видях много информация за конкретния проблем, който ме панира, и се оказа, че все още е много рано за някакави луди паники. Благодарна съм, че го има тоя форум, ей!!! Hug
На зълва ми някакъв лекар в Русе й казал, че най-вероятно има тумор в хипофизата!!! само на база лаб. изследвания на хормони.  #2gunfire #2gunfire Ама да не се притеснявала, те най-често били доброкачествени.  Twisted Evil Моите уважения към лекарите в провинцията, ама не може само от повишен пролактин да кажеш на някой, че има тумор!  Close Тя разбира се здраво се е притеснила и не знаеше какво да прави.
И затова искахме да дойде тук да си направи скенер или ЯМР и вече да се лекува или там каквото лекарите кажат. Но лекарите да са свестни, че иначе.... ooooh!
Виж целия пост
# 3
В Ендокринологията в София повечето са много добри. Била съм на преглед при д-р Николай Кънев- 0888932093. Малко обаче винаги прибързва да препоръчва операция/ аз имам възел/. Зависи, разбира се, на каква фаза е заболяването. Там правят и онкологични изследвания. Най- добрият по мое мнение е Доц. Сечанов, но той има много операции и е доста трудно дасе уреди час при него. Успех и дано всичко да е наред!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия