Колело-от къде да купя?

  • 560
  • 7
Мили мами,моят Влади вече е голям Grinning
Кара колело с помощни гуми,но....няма още свое.В процес на търсене съм и незнам от къде и какво точно да купя?!Ще ви бъда благодарна да ми препоръчате нещо на по-сносна цена и качество.Мерсаж!
Виж целия пост
# 1
В Метро има хубави колелета но незнам до колко са качествени защото ние все още на ползваме Grinning
Виж целия пост
# 2
Незнам доколко ще съм полезна ,но се надявам.Моята дъщеря е на 4г и за рожденият й ден й купихме колело от Илиянци за 50лв.-с помощни колела ,седалката и кормилото се регулират на височина и ми изглежда здраво .Принципно имаше богат избор , а и колкото повече наближава края на лятото толкова е по-голяма вероятноста да свалят цените. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
На Дияна й купих колело на Робифир-Байк. Доволна съм. Българско е, беше 70лв. Аз го купих от магазин за колела в кв. Надежда, в София. Но мисля, че ги има почти навсякъде.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85460.msg1568929#msg1568929
Виж целия пост
# 4
Урааааааааааааааа от вчера вечерта вече си имаме колело-баща му на Влади му го купи.Само дето не сме спали с него Wink Wink Wink
Виж целия пост
# 5
би ли споделила какво е и откъде го взехте?
Виж целия пост
# 6
Ами колелото е синьо с Батман-с дебели,грайферни гуми и помощни колела.Има спирачка на кормилото и контра на педалите.Струва 60 лева-незнам какво е по народност и незнам от къде точно го е купил на Влади татко му-нали сме разведени,но мога да го попитам ако искаш.
Виж целия пост
# 7
извинявам се,не знаех че сте разведени,просто и ние ще взимаме за пореден път колело... честито и със здраве да си го карате! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия