Кървене по време на секс

  • 5 946
  • 9
Получих кървене по време на секс,помислих,4е цикълът ми е дошъл,но си беше рани4ко за него newsm78 Нямам болки,след около половин 4ас си спря,на сутринта имах само леко зацапване.Днес или утре ще ходя на лекар,но исках да попитам и тук дали на някой друг му се е слу4вало това и какво би могло да озна4ава  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 1
 Когато и аз прокървих си помислих да не ми идва цикъла. Оказаха се полипи
Виж целия пост
# 2
Кървене се получава и когато имаш раничка. Лекар най-добре ще ти каже.
Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
а какво представляват полипите-бихте ли ми обяснили?
Виж целия пост
# 4
И при мен кървенето беше от раничка на шийката на матката...
Виж целия пост
# 5
Кървене се получава и когато имаш раничка. Лекар най-добре ще ти каже.
Успех   bouquet
да, т.нар. контактно кървене. Цитонамазка вземана ли ти е последните 6 мес?
Виж целия пост
# 6
а какво представляват полипите-бихте ли ми обяснили?
Не знам точно, но това, което ми каза лекарката е че не ме зашили както трябва и ми се появили. Вместо да обърнат кожата навътре и да шият я обърнали леко навън. Имах два-единият колкото грах, а другият колкото леща. Намазаха ги два пъти и паднаха. Сега всичко е ОК
Виж целия пост
# 7
Може и кистичка да имаш,а може и нищо да ти няма.Преди да отидеш на лекар нищо не се знае,ние тук само си гадаем,а ти се притесняваш.Затова след прегледа пиши,че нищо тревожно не са ти открили. Peace
Виж целия пост
# 8
моми4ета ,съжалявам,че чак сега пиша,но бяхме в болница с малкия заради гадния вирус и нямаше как...
мерси на всички за отговорите,ходих на лекар още миналата седмица,оказа се раничка,както и си мислех,но не можаха да ми вземат цитонамазка,защото раничката кървеше,оставихме за тази седмица,защото пък и цикълът ми трябваше да идва към края на седмицата--естествено по закона на всеобщата гадост,в болницата бях с мензис #Cussing out #Cussing out #Cussing out,ама както и да е ,това да ми беше проблема,важното е ,че детето се пооправи-та,исках да кажа,4е в началото на тази седмица,дето идва ще ходя на лекар ,за да ми вземат цитонамазка,но според лекарката  положението не е 4ак толкова страшно Wink
мерси на вси4ки  bouquet
Виж целия пост
# 9
Не се плаши и аз имах раничка на шийката на матката. Гориха ми я и забравих за нея. Важното е добър гинеколог да я гори, за да не рецидивира.
Успех
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия