за динята

  • 518
  • 11
от няколко дни давам на малката сок от диня  след пюрето, много и харесва, чудя се дали да не и давам за известно време вместо вода...но пък ако свикне като няма диня какво ще правя
Виж целия пост
# 1
водата си е по добре Peace
за пръв път чувам да се замества вода с диня, а после кво ще правиш мамче
Виж целия пост
# 2
Ами давай, докато има  Grinning Но предлагай и вода, щом пие по принцип. Само внимавай да не си докарате подута тумбичка от динения сок   Peace
Виж целия пост
# 3
щом го харесва- давай, той реално си е чиста вода.
За мен сокът  от диня е пълна гадост
Виж целия пост
# 4
Давай успоредно и двете, защото иначе рискуваш да ти се налага да подслаждаш водата, за да прилича на сокче...
Виж целия пост
# 5
За динята да ви кажа какво ми се случи.Моето слънчице пие сока с охота,но плода не го иска колкото е да е намачкан.
Има ли други като нас??????
Виж целия пост
# 6
Нито вода, нито сок е добре да даваш непосредствено след ядене. Изчакай малко и тогава. Давай й сок от диня, щом й харесва, но не замествай с него водата  Naughty
Виж целия пост
# 7
И според мен не бива да заместваш водата с динята. Предлагай водичка честичко Peace
Виж целия пост
# 8
Ами аз му давам сокче,но веднъж два пъти на ден.А през другото време сме на водичка.Според мен е добре да му даваш водичка след храненето, за да може малко да му се изплакне устичката и да не се получат афти или накакви енземи.
Виж целия пост
# 9
Според мен е добре да му даваш водичка след храненето, за да може малко да му се изплакне устичката и да не се получат афти или накакви енземи.

Ако се дава водичката с биберон, то процесът "изплакване" не съществува  Grinning
Виж целия пост
# 10
Водата си е вода - сока си е сока... помисли си за напред какво искаш да даваш... и давай
Според мен не е добре да я свикваш вместо вода да пие сок... но ти си знаеш най -добре Wink
Виж целия пост
# 11
Давай успоредно и двете, защото иначе рискуваш да ти се налага да подслаждаш водата, за да прилича на сокче...
Peace Давай и двете  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия