Близки ли сте с кумовете си?Виждате ли се често?

  • 5 069
  • 123
 Близки ли сте с хората, които ви станаха кумове?

Нашите ни станаха и кръстници (на мъжа ми и детето) и кумове с голямо желание, но сега почти не се сещат за нас (само ние трябва да ги търсим). Ами не ни е приятно това положение и спряхме и ние да се обаждаме....А са много готини, иначе(ама несериозни)  Crossing Arms

Та, как е при вас?
Виж целия пост
# 1
Ами кума ни беше сестра ми, т.е. в моя (нашия) случай въпроса става излишен- естествено, че сме близки! Сестра ми ми е най- добрата приятелка и въпреки, че ни разделят 3,5 ч със самолет и макар да се виждаме едва 2 пъти в год., си говорим по тел. многократно всеки ден.  Wink
Кум ни беше един от най- близките приятели на мъжа ми- той живее в съседен град и се виждаме относително често, поддържаме близки отношения и с него и с жена му, да.
Виж целия пост
# 2
Близки ли сте с хората, които ви станаха кумове?

Нашите ни станаха и кръстници (на мъжа ми и детето) и кумове с голямо желание, но сега почти не се сещат за нас (само ние трябва да ги търсим). Ами не ни е приятно това положение и спряхме и ние да се обаждаме....А са много готини, иначе(ама несериозни)  ::

Та, как е при вас?
и при нас стана така
Виж целия пост
# 3
И ние сме близки, но не се виждаме/чуваме често, което много ни тежи  Sad
Виж целия пост
# 4
Не не сме близки , въпреки че мъжо и кумът ни са съдружници  и се виждат всеки ден . Mr. Green Проблемът е кумата  Sad
Виж целия пост
# 5
Нашите са само кръстници на детето...че не сме женени Wink

Абсолютно същото стана..Все трябва ние да им звъним..сърдят се..незнам защо така..
Имат деца, би трябвало да знаят какво е...не знам..ама е тъпо някак си да се след кой кога е звънял, ред, място newsm78...Ама когато ние ги търсим не се брои от тяхна страна...ох... ooooh!
Виж целия пост
# 6
Ами  за съжаление не сме  в най-близки отношения Rolling Eyes! Ние винаги се обаждаме и ги каним на гости , но те винаги се оправдават с детето ,че няма кой да го гледа! Обаждат се само по празниците и когато имат нужда от помощ! Живеем в един град и сме на 10 мин  път от тях ,но доста рядко се виждаме.
Виж целия пост
# 7
Ами мъжът ми е близък с кума, аз с кумата - съответно така се и събираме по тройки SunglassesОт сватбата насам не сме се събирали четиримата. Но не ми тежи. Grinning
Виж целия пост
# 8
Не особенно,щото те няма да се обадят,ако не се наложи да иде мъжа ми да им преинсталира пц-то или да им свърши някаква работа посред нощите #Cussing outА след като отиде една нощ да им инсталира незнам си кво си,щот кумицата е разбира4ка,а след това 4ухме изказвания по наш адрес Stop-ай сиктер Twisted EvilИна4е кума е пе4ен от всякъде,ама на кумицата все и вее SickПоради факта,4е все някой и е крив-не е кръстница на детето ми Peaceи не съжалявам Wink
Виж целия пост
# 9
Да. Брат му на съпругът ми и бъдещата му жена  /т.е. снаха ми Simple Smile - май така се пада, както и аз на нея  newsm78/. След това ние им станахме кумове и така Mr. Green
Виж целия пост
# 10
За съжаление нашите кумове се разведоха и сега не се виждаме толкова често колкото преди .  Sad
Затова гласувах друго.
Виж целия пост
# 11
Да. Брат му на съпругът ми и бъдещата му жена  /т.е. снаха ми Simple Smile - май така се пада, както и аз на нея  newsm78/. След това ние им станахме кумове и така Mr. Green
Етърва ти се пада,и ти на нея Wink.
Ние не сме близки,защото живеем в различни градове.Но като си ходим им се обаждаме винаги.
Виж целия пост
# 12
Добре де, защо се получава така? Ние като ги поканихме за кумове, предварително им казахме, че не е нужно да приемат, че не трябва да се чувстват длъжни и прочие (понеже вече ги бяхме поканили за кръстници на детето, да не се чувстват длъжни да стават и кумове), а те направо щяха да ни набият като чуха, че ги караме да си помислят, нямало какво да мислят, било много ясно, че щяли да станат кумове...А накрая даже не се сетиха да ни честитят първата годишнина от сватбата, която беше този юни  Confused

След това се виждахме (пак ние ги потърсихме). Ходихме на плаж, но те и дума не обелиха да питат и да честитят  годишнината..все едно нищо не е станало  Shocked  Stop
Виж целия пост
# 13
Рядко се виждаме  Tired, но ние сме кумове на моя приятелка, с която се виждам почти всеки ден или се чувам по телефона  Laughing
Виж целия пост
# 14
ние не бяхме много близки, когато ги поканихме за кумове. но от сватбата сме заедно всяка седмица. само сега покрай дребната не излизаме и затова се виждаме веднъж в месеца, но се чуваме по-често. кумата ми дава съвети за бебето, а къмът - за сухопътния транспорт. а двамата заедно се карат на мъжа ми, когато лентяйства. всеки помага както може Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия