Пак за преходните гащи

  • 688
  • 3
Преди време имаше тема, с очите си я четох, а сега не мога да я намеря...или не съм запомнила правилно "артикула" или търсачката нещо не работи добре - както и да е, проблема ми е следния:

Моят пикльо си казва когато има ако или пиш, но категорично отказва да седне на гърне или на тоалетната чиния, или където и да било. Просто съобщава, че ще пика или ака  ooooh!
Затова съм решила да му купя от тези гащи, дето май се водят преходни и, до колкото си спомням, не държат така сухичко като памперсите, но и не пропускат толкова, колкото обикновените памперси.
Затова мами, помагайте! Как се казва това, дето го търся, на коя фирма са и най-вече - къде се продава, че тук питах на 2 места (Суха Река) и ме гледаха тъпо и неразбиращо  Shocked
Виж целия пост
# 1
БамбиноМио е фирмата, но не струват и пет пари. Пропускат си като обикновени гащи, да не говорим че са плътни и дебели за този сезон, дълбоки и направо грозни. Като на баба ми кюлотите  Laughing.
С две думи - не си харчи парите напразно  Peace.
Виж целия пост
# 2
Ето ги :
http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=92&products_id=1954
Виж целия пост
# 3
Благодаря ти  Hug сега намерих и другите теми и май наистина няма да си ги купя.
Знаех си, че ще ми помогнете  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия