Как се стига до Боровец?

  • 15 523
  • 5
Имам предвид с обществен транспорт? Много ми се ходи на един семинар там, ОБАЧЕ татето ще гледа малкия /т.е. не може да ме закара/ и остава варианта да се вдигна "пеш". Явно или от Благоевград или от София трябва да хвана нещо, обаче идея си нямам какво и кога. Още повече, че първият ден трябва да съм в Боровец 9 часа сутринта, а на следващия занятията са до 18.30 следобеда. Идеи??
Виж целия пост
# 1
Нещо...от Благоевград   за  Пловдив, задължително    ще   мине   през центъра    на   курорта.
Примерно   от  Дупница, всяка   сутрин  в   около 7:00   тръгва   автобус   за   Пловдив, който    за   час   и   половина    стига  до  Боровец и   си  продължава  към   Пловдив. Обади    се    на   справки. Искай   автогарата , вероятно    има  разписание   на   запис.
Виж целия пост
# 2
trqbva da hvane6 avtobus ot avtogara ug v sofiq do samokov(putq e 1 4as,a avtobusite sa prez polovin 4as,za purviq ne znam,no posledniq trugva v 19:30 ot sf za samokov) i sled tova ot avtogarata v samokov direktno za 10 minuti s bus4e ili avtobus si na borovec
Виж целия пост
# 3
Anita_79 .Предлагам ти следният вариянт.Отиваш до автогара "Юг".От там си хващаш автобус за Самоков(има на всеки 30 мин).Пътят до Самоков е 60 мин.Билета е 4 лв. в едната посока и се купува от шофьора.От Самоков хващаш бусче до Боровец.Пътят то Самоков до Боровец е 10-15 мин.Приятно изкарване Hug
Виж целия пост
# 4
Anita_79 .Предлагам ти следният вариянт.Отиваш до автогара "Юг".От там си хващаш автобус за Самоков(има на всеки 30 мин).Пътят до Самоков е 60 мин.Билета е 4 лв. в едната посока и се купува от шофьора.От Самоков хващаш бусче до Боровец.Пътят то Самоков до Боровец е 10-15 мин.Приятно изкарване Hug

Има и маршрутки, малко по в страни от автобусите. Последно беше 5лв. билета - много по удобни са  Grinning
Виж целия пост
# 5
От Благоевград има автобус за Пловдив в 7.30 и на Боровец е към 9.30, връща се обаче доста преди 18.30.  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия