Колко часа издържа приготвено шише с АМ?

  • 2 569
  • 35
Ще ме извинявате, ако въпроса ви се види тъп, ама досега само сме се кърмили!
Обаче малката взе да се буди нощем често #Crazy, а сутрин се събужда зверски гладна и ми е ясно, че кърмата не стига!  Mr. Green
Може ли да си приготвя едно шише с адапте и да й го дам на първото събуждане през нощта? Искам да е през нощта, защото в сънено състояние няма да протестира, иначе не иска биберони!
Виж целия пост
# 1
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.
Виж целия пост
# 2
на стайна Т до 1 час
в хладилник до 24 часа
Виж целия пост
# 3
това е недостатъка на АМ  Wink Grinning не можеш да го приготвиш преди да си легнеп, и да го дадеш по някое време през ноща  Peace
Винаги прясно се поднася  Wink Grinning

Приготви си гореща вода в термус, и АМ , за да ти е по бързо приготвянето  Wink
Виж целия пост
# 4
това е недостатъка на АМ  Wink Grinning не можеш да го приготвиш преди да си легнеп, и да го дадеш по някое време през ноща  Peace
Винаги прясно се поднася  Wink Grinning

Приготви си гореща вода в термус, и АМ , за да ти е по бързо приготвянето  Wink
и такива познавам, и техните деца израстанаха Whistling
Но аз съм на принципа- щом има инструкции, трябва да се спазват
Виж целия пост
# 5
...........
и такива познавам, и техните деца израстанаха Whistling
.............
Laughing Laughing Laughing

Още се сетих защо не пробваш да даваш АМ като си лягаш ти, или пък като си ляга детето, да издържи по дълго  Wink
 Иначе на 14. месеца не е ли време да издържа цяла нощ без мляко  newsm78
Виж целия пост
# 6
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.
Peace
Виж целия пост
# 7
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.
Peace До час Peace
Виж целия пост
# 8
Не си правя експерименти.Повече от 30мин не го оставям да стои.
Виж целия пост
# 9
На кутията на Фризолак 2 си пише ,че може да стои приготвено в хладилник 24 часа.Не съм го правила,защото предпочитам да го давам прясно направено,но все пак си го пише.
Виж целия пост
# 10
Аз от вечерта сипвам водичка във шишето и като огладнее само слагам АМ и готово  Peace
Виж целия пост
# 11
Не. Максимум до час може да престои готово.
Виж целия пост
# 12
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.
Hug
Виж целия пост
# 13
Специално на кутията на NAN пише че не трябва да се съхраняма приготвена доза!Аз никога не съм давала преседяла мляка но когато бебка не си изпива всичкото мляко и изчакам около 20-тина мин преди да измия шишето Sickмирише отвратително така че аз също ти препоръчвам да имаш под ръка доза и топла вода и на момента да си ги смесиш Peace
Виж целия пост
# 14
Млякото не трябва да стои приготвено повече от 1 час Naughty.Най-добре и го приготви като се събуди.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия