Въпрос за МВ Електролукс

  • 1 424
  • 8
ELECTROLUX EMS-2840


Изхвърлила съм книжката, а тези бутончета, който са от вътрешната страна на вратичката не схващам точно как се ползват.Ако някой може да ми обясни ще съм много благодарна.
Виж целия пост
# 1
Никой ли няма такоз нещо Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Моята е Електролукс-механична,тази електронна ли е?
Виж целия пост
# 3
Моята е същата Simple Smile Лошото, че и аз не знам къде и е упътването за употреба, скоро го търсих, защото не бях ползвала грила Laughing
 
  Значи синьото и жълтото са ти автоматични програми за размразяване и затопляне съответно. Но не са като тези на Whirlpool например, където само цъкаш копчето и ти стопля манджата. Значи натискаш копчето, след това избираш грамаж, с онова кръглото, с което се определят минути и после натискаш старт. Аз съм ползвала само размразяването. При него ти се появяват някакъв брой минути, но печката спира и пуска звуков сигнал по рано. В упътването, което за съжаление и аз нямам в момента пишеше за какви продукти по колко пъти да се натиска старт, тоест микровълновата си продължава програмата като натиснеш повторно, но за някой групи продукти не е нужно и можеш да ги извадиш, въпреки че пише че остават още минути...ъъъ.. разбра ли нещо? Joy Ако имаш въпроси питай на лични, аз не съм много добре с обясненията.. Само за пример - често размразявам гъбки - натискам старт два пъти и ги вадя, ако са били повече оставям и трети път.

   Последното копче според мен е грила. Както казах не го бях ползвала и не намерих друго копче, което би могло да свърши работа и пробвах на червеното да пека сандвичи. Станаха хубави, така че смятам че това е грила. Пече се на онази решетка, която са ти дали с печката. Грила не е много силен, но бяха вкусни сандвичите Simple Smile

   И на края да те питам помниш ли как се включва и изключва, защитата за деца? Аз нямам все още, но си мисля, че е полезно да си запиша някъде за в случай че не намеря упътването Laughing
Виж целия пост
# 4
Благодаря за отговорите.Ами честно казано нямах представа , че има защита за деца Tired
А когато натисна копчето , след това въртя другото и нагласям според това какъв е грамажа на продукта ли?
Виж целия пост
# 5
Във всеки магазин за ел.уреди ще ти дадат копие от упътването, ако им поискаш!!! newsm78
Виж целия пост
# 6
А когато натисна копчето , след това въртя другото и нагласям според това какъв е грамажа на продукта ли?
Точно така!
А за защитата от деца - има две копчета, които като натиснеш едновременно "заключват" управлението и ако натиснеш нещо след това не се включва, трябва отново същите копчета да използваш заедно за отключване. Кои бяха обаче  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Да бе! Моята е такава, ама като виждам вече са ти дали отговор на въпросите. Wink
Да доуточня,че при размразяването при еднократно натискане на бутона е за червено месо, а 2 пъти-за пилешко./не че има голямо значение/
За защита от деца-натискат се копчето с триъгълника и онова за нагласяне на часа.
Виж целия пост
# 8
За защита от деца-натискат се копчето с триъгълника и онова за нагласяне на часа.

  Благодаря за информацията  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия