За сериалите в САЩ..Windfall,Lost......

  • 1 286
  • 24
Интересно ми е кой е ТВ маниак като мене ,нали съм Мама в къщи та доста си поглеждам ТВ!

Кой гледа Windfall ? -стахотен сериал ,с нетърпение очаквам следващия епизод а и половинката се запали по него.Гледаме и  4400 !

Да не говоря с какво нетърпение очаквам другия месец новите сезони на ...Lost,Desperate Housewifes,Gray's Anantomy ,ER, NIP TUCK ,Medium,Ghost Whisperer,House,Surface -това са ми главните задължителни
А за токшоута Oprah  и Ellen D. са номер 1  Heart Eyes,не ги изпускам !

Гледам че ще има нови също така ,дано да смогна да ги гледам ,рекламират от създателите на Lost    -       " 6 degrees" и  "Heroes" изглеждат обещаващи.

А и накрая да кажа  ...... Да живеят TIVO и DVR    че без тях ..за никъде  Wink .
Виж целия пост
# 1
Единствено не изпускам CSI, защото съм фен на Грисъм  Mr. Green
Отскоро се загледах и по Entourage.
Виж целия пост
# 2
Единствено не изпускам CSI, защото съм фен на Грисъм  Mr. Green
Отскоро се загледах и по Entourage.


  Аз и Law&Order  Laughing Mr. Green. А досега и Hell's Kitchen,  ама то е от състезанията, така че не се брои Wink
Виж целия пост
# 3
Вики, ти си истинска телеманичка, а аз си мислех, че аз съм.  Wink
Аз гледам - Law&Order всичките, сега ще има SVU и CI едно след друго във вторник и не знам как ще гледам House.
Two and a Half Men, Тhe Office, My Name is Earl Grey's Anatomy, Desperate Housewives. Сега лятото загледах Psych и Monk.
24 и Shield го гледаме по цял сезон наведнъж, като излезат на ДВД, предния сезон на 24 го следих и ми скъса нервите, затова сега като филми. 
Офф - Тандури, ти какво правиш тук още, бе момиче?  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
24 ми е най- любим! Гледам също CSi, CSI  Miami, Prison Break, Desp housewives, Nip tuck, Rescue me, Over there, House, Bones.
Oстаналите ги гледам от време на време, но не ги следя(в Германия живея, но имам американска телевизия)
Виж целия пост
# 5
Оох-ооох, сериали.  smile3508


Моите пристрастия са:

Oт миналия сезон: What about Brian (определено това ми е любимото шоу в момента), Related

От предишната година: Grey's anatomy, Desperate Housewives, Scrubs и.. (не ми се смейте)...OC (все още се надявам, че ще задобрее, и аз не знам защо Crazy)

От новите за този сезон съм си заплюла  Brothers & Sisters и  Six Degrees. Изглеждат обещаващи.

Има и още няколко, които гледам от време на време (Two and a Half Men, How I met your mother...), но те не са ми в Топ10 (въпреки, че достойно им дадох шанс  Wink).

Виж целия пост
# 6
Ако изпусна фабулата в един сериал, не го гледам после, така и не успях да се запаля по този повод по LOST и Prison Break - геройски изгледах няколко серии, но не ме завладяха.
Гледам Law&Order - SVU и CI (SVU ми е по-интерсен), фен съм на Medium Peace, в House се зазяпах напоследък, разните му там Приятели и Реймъндовци са ясни; съпругите и сексът и така нататък.....
Лют фен съм на Ellen DeGeneres, зяпам SNL като има интересни гости, а понеже от известно време кукувам по цели нощи, гледам и Джей Лено, най-ми е любим като почне прегледа на печата. Crazy
Открих страхотен канал за манджи - Food Network и там има фантастични неща, много е интересно и с кеф се заседявам пред предаванията.
Виж целия пост
# 7
Да добавя само Married with children  Mr. Green
Много яка простотия, но скоро не съм го засичала  Laughing

Гледах и няколко серии на Blade, ама не успя да ме грабне. Иначе момченцето мнооого хваща окото.

Някоя да има впечатления  от Three moons over Milford?
Виж целия пост
# 8
Ако изпусна фабулата в един сериал, не го гледам после, така и не успях да се запаля по този повод по LOST и Prison Break - геройски изгледах няколко серии, но не ме завладяха.
Гледам Law&Order - SVU и CI (SVU ми е по-интерсен), фен съм на Medium Peace, в House се зазяпах напоследък, разните му там Приятели и Реймъндовци са ясни; съпругите и сексът и така нататък.....
Лют фен съм на Ellen DeGeneres, зяпам SNL като има интересни гости, а понеже от известно време кукувам по цели нощи, гледам и Джей Лено, най-ми е любим като почне прегледа на печата. Crazy
Открих страхотен канал за манджи - Food Network и там има фантастични неща, много е интересно и с кеф се заседявам пред предаванията.


В нашата къща, ако не гледаме нещо, обикновено върви Food Network или ESPN (в зависимост от това, кой първи докопа дистанционното).  Wink Много ми е приятно да го зяпам, въпреки че рядко се хващам нещо оттам да готвя.

А пък Lost и Prison Break нарочно не ги почвам, за да може и за други неща малко време да остава.  Laughing
Виж целия пост
# 9
А, то тези шедьоври от Food Network са някакви висши науки за мене, не съм и помисляла да ги готвя, но се чудя и дивя на нещата, които готвят и показват. Страхотни работи има - състезанията с торти и захарни изделия например или Iron Chef .
ESPN, за щастие, е "непознат" канал у нас, освен ако няма нещо свръхестествено. Моят човек и той зяпа сериали по Sci Fi обаче Crazy или History, Discovery и т.н.
Виж целия пост
# 10
Снощи при нас започна някакъв сериал Hotel "Babyon", някой гледал ли го е? newsm78

 Никой не спомена 24....казват , че е много интересен сериал Thinking
Виж целия пост
# 11
Супер фен съм на Грисъм и затова CSI го гледаме често.  Peace МНого ме впечатли  първия сезон на Prison Break, вчера с нетърпение изгледах и 1та серия от новия сезон, дано е все така готин!
Lost отначало беше много вълнуващ, после затъпя зверски  Sick
24 също става, особено като Джак раздава по-смело шамарите  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Снощи при нас започна някакъв сериал Hotel "Babyon", някой гледал ли го е? newsm78

 Никой не спомена 24....казват , че е много интересен сериал Thinking

Как бе - и аз и Тrouble Maker-a, само че аз го гледам наведнъж, нямам нерви да го следя седмица по седмица... Така изгледахме първите 3 сезона един след друг, после 4-ти го следих и сега чакам 5-ти да излезе на ДВД - нарочно не го гледах. Много е маниакално - ние сме ходили по нощите до видео магазина да взимаме следващите серии, че няма време да се чака по пощата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Аха! Значи имало и други луди Joy

Ние не сме включвали твто откакто се роди бубата, но това не ни пречи да следим n на брой сериала.. Всичко теглим и гледаме заедно с мъжа ми вечер преди лягане.. голяма мания Laughing

Нашите сериали са 4400, House, Sainfeld, Grey's anatomy, Desperate Housewives, Stargate - Atlantis и SG1, Surface (този май няма да го дават повече), Lost, Invasion, Medium.. по-рядко просто не сме фенове на криминалните от типа на CSI, някак са ми натоварващи.
Последно гледахме първите две серии на Kyle XY, но не съм сигурна още дали ще се впише в редиците.
Имаше един сериал Battlestar Galactica които след 3та серия просто се отказахме да го гледаме..  някой ако го е харесал да каже дали става по-добре нататък че го имаме изтеглен Wink

Ааа ето щях да забравя, Firefly и филмчето Sirenity, много приятни и не-натоварващи Peace
Сигурно има още.. ето сещам се Joey Hug

Леле изброих 14.. срам ме е   Embarassed
Виж целия пост
# 14
Еййй браво ,значи не съм кой знае колко странна  Laughing

Забравих да спомена че загледах също и Big Love  по HBO ,много откачен сериал ,за този дето има 3 жени и всички си живейкат задружно -  интересно е да видиш нещата в друга перспектива.

А Food channel е много як канал,майка докато беше при мене за 6 месеца само това гледаше ,но
можех да я откъсна -аз не си падам по готвене ама с интерес гледам някои техни шоута а и дори ме запалват да се завъртя в кухнята от време на време Embarassed Grinning

И аз не си падам по криминалета много затова и не дадох шанс на CSI и тем подобни ,но съм сигурна че ако загледам ще ми харесат.
Аз иначе тези ежедневните от сорта на театрални не ги броя ,от сорта на Joey,Sainfeld,Everybody loves Ramond..... позаглеждам ги от време на време ама не са ми задължителни.




Mrs.G страшна си ,даже линковете си дала  за сериалите Hug,май и аз гледах реклама на brothers and sisters ама не се сещам за какво беше

 
Цитат
Surface (този май няма да го дават повече)

Гаргамелчо...сериозно ли няма да го дават..не съм чула че са го махнали...ей значи...колко време инвестирах в него и накрая няма да разбера какво става Rolling EyesМай с тебе най си пасваме по вкус за сериали ,почти едни и същи гледаме Peace
Цитат
Последно гледахме първите две серии на Kyle XY, но не съм сигурна още дали ще се впише в редиците.
Имаше един сериал Battlestar Galactica които след 3та серия просто се отказахме да го гледаме..  някой ако го е харесал да каже дали става по-добре нататък че го имаме изтеглен Wink
 Ааа ето щях да забравя, Firefly и филмчето Sirenity, много приятни и не-натоварващи
Тези които споменаваш не съм ги и чувала!

 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия