радвам се на подобни публикации

  • 435
  • 7
http://standartnews.com/bg/article.php?d=2006-08-22&article=157424

дано се промени мисленето на сънародниците ни скоро! Praynig

до скоро мислех, че до година е достатъчно да се кърми, но скоро с моя приятелка обменихме мисли,че тя е била кърмена до 3 години и не е боледувала никак като дете. сподели също,ч е докато е кърмила сина си, до 1 година , не е боледувал никак, откакто е спряла е започнал по малко, сега е на 1.6 години...сама си направих извода..
Виж целия пост
# 1
дано се промени мисленето на сънародниците ни скоро! Praynig

Абе, то на българина трудно му се променя мисленето, но дано медиите се включат по-сериозно най-накрая...
Виж целия пост
# 2
 Grinning
Виж целия пост
# 3
Това е от вчерашната пресконференция за Ла Лече Лига отзвук Grinning
Виж целия пост
# 4
Определено има прогрес  Grinning
Виж целия пост
# 5
A, Boo, има резон в тази работа, наистина по- необразованите майки не знаят даже от кой край да го подхванат компютъра, а пък тези, които редовно си го използват и вкъщи и на работа, немат проблеми. Ама аз се чудя кат' съм си прост даскал, от кои ли ще да съм  newsm78 Crazy
Виж целия пост
# 6
A, Boo, има резон в тази работа, наистина по- необразованите майки не знаят даже от кой край да го подхванат компютъра, а пък тези, които редовно си го използват и вкъщи и на работа, немат проблеми. Ама аз се чудя кат' съм си прост даскал, от кои ли ще да съм  newsm78 Crazy
Мани, мани Crazy
Имах опасения, че тези анкети, по дефолт немеродавни, най-малкото защото са правени в интернет (а достъп до нет има малка част от населението), и то именно във форум за кърмене, няма да се ползват много пълноценно, ама...

Но като цяло, личното ми мнение е, че връзката не е висшист=образован+кърми.
За мен образованието дава перспектива в смисъл, че човек има повече достъп до информация, повече знае къде да я търси и намери и оттам - да вземе решение и да направи избор.
Виж целия пост
# 7
Егати статията... Не дава и грам ценна информация, каквато беше общата цел на пресконференцията... Акцентира се на лични "драми", а не върху новината... Избива на клюкарстване и има доста да се желае... Не ща да критикувам, ама не ми хареса... Бе я що не станаЙх некой журналОст...

П.С. Няма нищо друго в Стандарт, само това е... И в друг централен вестник също нищо не видях...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия