Болница ''Лозенец'' бивша правителствена

  • 9 056
  • 19
Дайте своето мнение
Виж целия пост
# 1
Оооооо, въррррллл фен съм. И то много .
Там съм се следила и там е родено детенце.
По принцип не се води АГ, но ако питаш за цялостно впечатление от болницата-твърдо да.
Абе даже търся сега начини как да се лекувам, ако се нало, там за по-малко парици, ама нема. hahaha
Шегувам се, доволна съм.
Виж целия пост
# 2
Да.
Там родих второто си дете /без връзки и уговорки/- много съм доволна от отношението, професионализма и обстановката.
Детското отделение също е  newsm10
Виж целия пост
# 3
И аз съм ЗА. Живот и здраве второто дете мисля също там да го родя..Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Ако ми се наложи ( дано, дано се случи  Praynig ) пак там ще раждам
Виж целия пост
# 5
Когато му дойде времето, пак там ще раждам.Много съм доволна newsm10
Виж целия пост
# 6
Имам въпрос: искам да родя нормално, а всички мои познати, които са раждали в "Лозенец" са били със секцио. Та въпроса ми е: има ли добри специалисти за нормално раждане?
Въпроса ми е спешен  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз родих естествено........случайно попаднах на доктор Пасков.....всички са добри
Виж целия пост
# 8
Имам въпрос: искам да родя нормално, а всички мои познати, които са раждали в "Лозенец" са били със секцио. Та въпроса ми е: има ли добри специалисти за нормално раждане?
Въпроса ми е спешен  Simple Smile
Ми аз не съм била планирана за секцио, да ти кажа честно.
Просто прекарах повече от 16 часа без води и след система-без родова дейност.
Чак тогава ми дадоха да подпиша документ за информирано съгласие.
Виж целия пост
# 9
Имам въпрос: искам да родя нормално, а всички мои познати, които са раждали в "Лозенец" са били със секцио. Та въпроса ми е: има ли добри специалисти за нормално раждане?
Въпроса ми е спешен  Simple Smile

Ами аз родих нормално в Лозенец. Аз и моят лекар бяхме единодушно за нормалното раждане. Най-хубавото е,че и нищо не наложи в последствие да родя секцио , така че всичко мина много добре. Както каза моя лекар - като по книга. Живот и здраве, ако отново забремения и второто си дете бях родила там. Моят лекар се казва д-р Станев - много разбран и добър лекар. Много ме подкрепя и през бременността и по време на самото раждане.
Успех и на теб
Виж целия пост
# 10
Имам въпрос: искам да родя нормално, а всички мои познати, които са раждали в "Лозенец" са били със секцио. Та въпроса ми е: има ли добри специалисти за нормално раждане?
Въпроса ми е спешен  Simple Smile

Там са върли фенове на нормалното раждане, аз бях с медицински показания за секцио + изричното ми желание, че искам оперативно раждане и пак не ми насрочиха дата за планово, а изчакаха до последно, за да видят дали мога да родя нормално.

Ходех про Илиев, но беше в отпуск, когато постъпих, решението го взе дежурния екип (Христова и Станев), Илиев дойде малко преди да ме вкарат в операционната.
Доволна съм от всички изброени  Grinning
Виж целия пост
# 11
А някой може ли да каже за цените в Правителствена болница.  Колко излиза раждането там сега?
Виж целия пост
# 12
А някой може ли да каже за цените в Правителствена болница.  Колко излиза раждането там сега?

Раждането е напълно безплатно.
Но трябва да имаш всички изследвания, направени в тяхната лаборатория, а те се плащат. 2004 г. ми излезе около 250 лв., но още бяха с обикновения ехограф, сега излиза около 500-600 лв. по мои сметки  newsm78
Виж целия пост
# 13
дано само толкова, само прегледа струва 50 лв.
Виж целия пост
# 14
А някой може ли да каже за цените в Правителствена болница.  Колко излиза раждането там сега?

Раждането е напълно безплатно.
Но трябва да имаш всички изследвания, направени в тяхната лаборатория, а те се плащат. 2004 г. ми излезе около 250 лв., но още бяха с обикновения ехограф, сега излиза около 500-600 лв. по мои сметки  newsm78

не е задължително, по преценка може и отвън.
Лошото е, че цената за 3Д и 2Д ехограф е еднаква Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия