Много се ядосссссах...

  • 1 284
  • 12
Вижте тук... :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95825.msg2246886;topicseen#msg2246886
Виж целия пост
# 1
si-sa информирай модераторите ако искаш, но не мисля че има смисъл да правиш нова тема.
Виж целия пост
# 2
Не бях се сетила за това.Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 3
току що го изчетох и аз се впечатлих доста Close
Виж целия пост
# 4
Е, направо падам от тая малоумщина!!!!!!
Първо някакъв си Ясен пише чудеса от храброст
за хотела и за прекрасната собственичка, която,
видите ли, е, кажи-речи, на път да стане единица
мярка за човещина, пък после същата тази душа-
камбана под кодовото име Радка излива кофи помия
върху главата на недоволна клиентка на хотела.
Чудя се да избухвам ли от тая простотия или да
падам от смях. Май почвам да заоблям крайчетата
на устните. Въпросното послание на Радка сере на
метеното от въпросния Ясен. Ама така сере, че следите
няма как да бъдат изтрити ни от модератор, ни от никой.
Аз лично не бих и помирисала тоя хотел, и то само заради
елементарното ниво на написаното от въпросната Радка,
която се е декларирала като шефка на ябълката на раздора.
Питам се аз, абе тия т.нар. балкантуристки кадри всичките ли
са толкова непоръбени или може би госпожата затова е бивша,
че да не срами името "Балкантурист".
Спирам да пиша, ще се върна пак да прочета двата постинга,
па да се посмея на дивотиите родни, бях ги позабравила.

Копирам ви двата поста, та и вие да се посмеете:

Ясен -
Ние ходим вече втора година и сме много доволни. Хотелчето е хубаво, чисто, всеки ден минава камериерка да почисти (ако си оставиш ключа де). В цената е включена закуска, което е най хубавото. И закуската е доста богата - чай, кафе, палачинки, бухти, салами, кашкавал, яйца, и т.н. дори и плодове Smile Много сме доволни.
Двойната стая е 40-45 лв с легло и за малко дете. А, децата до 5 години не се броят Smile Има телевизор, но няма климатик.
Идеално е за семейства с малки деца. До ресторанта е оформен детски кът и децата си правят банда и си се занимават без да занимават никого и без да пречат. Има люлка, пързалка, разни играчки - абе дете да си.
Има и два басейна, детски и за големи Smile Ние не ги ползвахме, щото ходехме на морето, ама си е екстра.
А, има и малко параклисче Smile Много е готино. И си палим свещички от време на време.
За ресторанта - цените са повече от добри. Зелена салата - 1.20; шопска салата - 2.00; мастика - 0.80 и т.н. Е, както някой по нагоре каза - има и певица. За който това е добре - ок Smile
Според мен хотелчето се стопанисва много добре. Много хубаво е озеленено навсякъде. Собственичката е чудесна жена, която ще намери време да седне на вашта маса, ще попита как сте, дали всичко е наред. А бе както би трябвало да бъде. Съответно това отношение е пренесено и на персонала - съответно нямаме никакви забележки към обслужването като цяло. А сме капризни в това отношение Smile
Ами това е, имаме и снимки които  бих качил, ама сигурно ще е по нататък.

Радка -
Кой си ти, който нямаш доблестта да си напишеш името освен София. Защото нямам такъв клиент, който да се е оплакал, че не е доволен от хотела. Напротив - имам редовни клиенти. "Смрадливата" мека мебел е сигурно у вас, но не в хотел с 3 звезди. Камериерките си вършат работата отлично. На 3 дни се сменят хавлиите, на седмица бельото. Ако има някакъв инцидент става и по-рано, може и на втория ден.
За музиката в ресторанта мога да ви кажа, че това е едно от приятните неща. Клиентите не се намират в болница, те са тук за почивка и развлечение. Що се отнася до чалгата вие не може да налагате цензура, а и тук се пее всичко.
За траура, дано не ви се случва. А ако ви се случи, сигурно ще изпитате "голямо удовлетворение" от загубата на близък човек. Господ има!
Това че съм балкантуристки кадър в чист вид ме ласкае. Ти сигурно нямаш и 2 дни трудов стаж, а аз работя в тази система от 35 години.
А, да госпожо, сещам се коя си, тази с трите деца, двете ги кърмеше. Сетих се коя сте, защото сте единствените, които не влязохте в ресторанта на вечеря. Не лъжете, че не сте закусвали. Даже си вземахте от закуската за обяд на плажа. А вечер вярно, че не идвахте в ресторанта, но за сметка на това превърнахте хотелската стая в кухня. Затова ви е миришело. А аз трябваше да ви изхвърля още на втория ден, но ви изтърпях защото съм "Балкантуристки кадър в чист вид".


Виж целия пост
# 5
Не мога да повярвам! Какво отношение, а?  Shocked
Виж целия пост
# 6
С тази тема тук рекламата на въпросният хотел е пълна.
В този подфорум почти не влизам и едва ли щях да разбера за случая...
Виж целия пост
# 7
Не че оправдавам тона в постинга на г-жа Радка, но за мен най-грозното изказване в темата е на недоволната клиентка:
Цитат
Ние имахме късмет, че улучихме траур от 3 дни, в които нямаше музика в ресторанта и това ни беше най-голямото удовлетворение.
Лично мнение Peace
Виж целия пост
# 8
Не че оправдавам тона в постинга на г-жа Радка, но за мен най-грозното изказване в темата е на недоволната клиентка:
Цитат
Ние имахме късмет, че улучихме траур от 3 дни, в които нямаше музика в ресторанта и това ни беше най-голямото удовлетворение.
Лично мнение Peace

Смятам същото! Какъв коментар очаквате след такова изказване!
Виж целия пост
# 9
И аз писах в темата. ....
Виж целия пост
# 10
Не, не, на мен пък изразът с траура не ми прави впечатление. За това се дават почивни дни, а не се окичва с черни знамена хотел. Прощавайте, ама и аз ходя на работа и никой не го интересува какви проблеми имам. Хората са на почивка-догодина чак ще могат да видят морето, те пък с какво са заслужили.
За израза на ограничената и невъзпитана, по мое мнение, собственичка, хм, няма да коментирам, къв й е проблемът кой кърми и яде, пфу, с колко деца били. на мен никакво впечатление не ми прави, ако собственичката ми кисне на масата всяка вечер, мерси, на почивка съм, ако имам въпроси или оплаквания, ще си ги отнеса към нея, няма да я чакам да доплава до масата ми.
За себе си съм решила, че на БГ Черноморие няма да почивам.
Виж целия пост
# 11
Ами поредната бай Ганьовщина /кой к'во ял, къде го ял, защо го ял, колко деца имал, колко кърмел/
Т'ва хотелиерите са страшна работа, нц, нц, нц

А изказването на pretty_witty- мисля, че не се радваше от траура, а от това, че е нямало музика. Просто жената искаше да уточни причината поради която не е имало музика.
Виж целия пост
# 12
Не че оправдавам тона в постинга на г-жа Радка, но за мен най-грозното изказване в темата е на недоволната клиентка:
Цитат
Ние имахме късмет, че улучихме траур от 3 дни, в които нямаше музика в ресторанта и това ни беше най-голямото удовлетворение.
Лично мнение Peace
Цели 5 дни си плащах квартира, до която имаше заведение с оркестър. Певците виеха фалшиво, но за сметка на това гръмко. Тъй че много добре разбирам недоволната клиентка. От чалга ми се гади, и фалшиво изпята-сещай се....
Най-лошото е, че накрая пеенето взе да ми се харесва. Имам съмнения, че музикалния ми слух е увреден трайно.  Mr. Green /в кръга на шегата, разбира се/
В крайна сметка някои отиват на море, за да купонясват, но други-за да си починат. Недопустимо е в семеен хотел, в който се предполага, че отсядат семейства с малки деца да се вдига шум до среднощ. Като иска госпожата да привлича купонджии да си направи само заведение и да си печели от него. Не става така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия