Микровълнова печка на ТСМ?

  • 1 832
  • 9
 Много ми хареса 1 модел на МВ в ТСМ , струва 145 лв. Има Автоматични функции, 2 бр. решетки, ....... и т.н. (всички екстри, които открих в нета за други МВ, ги има), обаче вместо мощност е със градуси (мах 240 0С).  newsm78 
Някой ползва ли я и доволен ли е от нея? Или какво ви е мнението за качеството на тези уреди ?
Собственичката на магазина си хвали стоката - имала я от април и била много доволна, но нали целта им е да се продават?

Моля ви помогнете.
Нямаше как да я снимам  Confused
Виж целия пост
# 1
http://www.bigshop-bg.com/ в отдел Кухненски аксесоари!

Ако е този модел от тази страница, на мен ми звучи много добре! Това, дали показва мощност или температура, според мен е все тая! Въпрос на навик! А и в повечето готварски книги за МВ на първите страници има описание колко вата на колко градуса или на коя степен съответстват!

А в кой магазин я видя?
Виж целия пост
# 2
Да абсолютно същата е  newsm10 , но я има в ТСМ в Троян и в Ловеч.
За София и другите градове - незнам. В тези магазини са я доставили през април - нов модел, така че със сигурност я има навсякъде.
Описанието което намерих беше на БГ и не пишеше нищо за ватовете, както е при другите МВ и затова бих тревога за помощ.
 В този сайт обаче е описано и сега съм малко по-спокойна (навсякъде другаде съм срещала само ватове за характеризиране на мощноста на МВ и това доста ме обърка)  Confused  newsm78
Виж целия пост
# 3
Моята е същата Grinning
Аз съм много доволна,но просто друга не съм използвала.
Има функция за размразяване,където въвеждаш само грамажа не това което ще размразяваш и тя си преценява за колко минути ще стане.Има няколко начина на работа(на мен лично нищо не ми говорят)-топла въздушна струя,микровълни,печене,печене+микровълни,топла въздушна струя+микровълни.Мощността е 850 вата.Има и копченца за ориз,картофи,риба,зеленчуци и др.
Купена е от София,който го интересува ще пиша от къде
Виж целия пост
# 4
В Плевен тази МФ струва 119 или 99 лв (промоция). Струва си.
Виж целия пост
# 5
Sadman, много ти благодаря за информацията

Би ли ми казала къде по-точно, са магазините на ТСМ в Плевен?  и
Това най-новият модел на техните печки в Бг ли е?
Тук има и такава подобна  за 125, но е със една скаричка и малко повече метални копчета  Laughing , а тази ,която ми хареса е със 2 скарички и други екстри -с по-голям дисплей и т.н.
Ако имаме път към вас да знам къде да търся  newsm78
 


P.S. Благодаря на всички за ценната помощ  bouquet

Виж целия пост
# 6
Моята е същата Grinning
Аз съм много доволна,но просто друга не съм използвала.
Има функция за размразяване,където въвеждаш само грамажа не това което ще размразяваш и тя си преценява за колко минути ще стане.Има няколко начина на работа(на мен лично нищо не ми говорят)-топла въздушна струя,микровълни,печене,печене+микровълни,топла въздушна струя+микровълни.Мощността е 850 вата.Има и копченца за ориз,картофи,риба,зеленчуци и др.
Купена е от София,който го интересува ще пиша от къде
И ние имаме същата и сме страшно доволни. Върши ми страхотна работа, най вече грила и размразяващите функции. Аз лично избрах избрах да си я купя от Биг Шоп, защото те ни дадоха 1 година гаранция,а и само там имаха абсолютно нова в не отварян кашон и запечата. За това удоволствие платихме 30 лв. повече,но предпочитам да знам,че никои преди мен не я е ползвал.
Виж целия пост
# 7
И ние сме със същата Peace.А в този bigshop,може ли да се поръчва,а и цени не видях newsm78?
Виж целия пост
# 8
И ние сме със същата Peace.А в този bigshop,може ли да се поръчва,а и цени не видях newsm78?

Мисля, че не може!
Виж целия пост
# 9
Извинявам се, но не съм видял въпроса по-рано. Магазина на ТСМ в Плевен е в бившия ЦУМ.
la4ezar, къде към нас? Аз съм във Варна, а говорим за магазин в Плевен. Във Варна цените в ТСМ са коренно различни...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия