Да ви попитам нещо...

  • 1 169
  • 22
След раждането(нормално) с какво си правихте промивки на шевовете.Незнам какво точно да си купя newsm78
Виж целия пост
# 1
След раждането(нормално) с какво си правихте промивки на шевовете.Незнам какво точно да си купя newsm78


Аз първия път с йоден разтвор и със смрадлика( тетра). По едно време пръсках и Бивацин ( това е лекарство, не е за промивка!), но много за малко.
Виж целия пост
# 2
Бивацин и смрадлика.Но като се измиех със смрадлика, от облекчение имах чувството, че аз се раждам, а не че съм родила!
Виж целия пост
# 3
Бивацин и йоден разтвор Peace
Виж целия пост
# 4
Izmiva6 se s hladka voda, posle se poluva6 s hladka smradlika i nakraia pruska6 s BIVACIN. Ako mnogo te boliat 6evovete : ve4er i sutrin slagai analno po edna sve6ti4ka PROFINID.
Leko rajdane!
Виж целия пост
# 5
смрадлика
Виж целия пост
# 6
Peace
Виж целия пост
# 7
Izmiva6 se s hladka voda, posle se poluva6 s hladka smradlika i nakraia pruska6 s BIVACIN. Ako mnogo te boliat 6evovete : ve4er i sutrin slagai analno po edna sve6ti4ka PROFINID.
Leko rajdane!

Редно е да отбележим, че при по-дълга употреба на Бивацин от няколко дни може да се появят проблеми с гъбички. Пропуснах да пиша по-горе. Peace
Виж целия пост
# 8
Незнам какво точно да си купя newsm78
е,ти пък не предизвиквай нещата,моля!откъде знаеш,че ще имаш шевове???
а ако вече си родила-аз се поливах с тетра.
Виж целия пост
# 9
След тоалет се поливаш със смрадлика и после може да се напръскаш и с Бивацин или да ги редуваш.
Виж целия пост
# 10
Много ви благодаря момичета.Ще имам предвид какво да си взема,ако в последствие имам шевове.
Не знам какво точно да си купя newsm78
е,ти пък не предизвиквай нещата,моля!откъде знаеш,че ще имаш шевове???
а ако вече си родила-аз се поливах с тетра.
Дано да нямам де,но да съм информирана
Виж целия пост
# 11
Не отивай да раждаш с нагласата, че непременно ще имаш шевове! Ако все пак стане така, лекарите в родилно ще ти кажат с какво да третираш мястото. Смрадликата си е класика в жанра  Peace Аз използвах и домашно приготвено мазило от свинска мас  и невен- няма по- добро нещо за подобни рани  newsm10
Виж целия пост
# 12
Веднага след раждането ми донесоха смрадлика и си правих промивки след всяко пишкане.  Peace
Виж целия пост
# 13
Единствено с йоден разтвор, приготвен по следния начин: в пластмасово шише 1,5 л. пълно с топла вода капвах йод, докато водата в шишето придобие бирен цвят. Не съм имала проблеми с шевовете.
Виж целия пост
# 14
и аз със това  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия