Да ви се оплача :(

  • 3 068
  • 48
Реших да ви се оплача, защото знам, че на много от вас се е случвало, но ето, случи се и на мен Sad

Откраднаха ми портмонето  newsm45

И то в изключително неподходящ момент Sad с богато съдържание Sad

550лв (щях да си купувам миална машина, но не успях да излеза по-рано от работа)
лична карта
дебитна карта
нова карта за фитнес-клуб Атлетик
визитки и тем подобни не-особено важни бележки

Отктраднаха ми го от чантата на количката, оставена до една пейка в парка - след работа си прибирам детето, което е изведено на разходка в близкият до нас парк - до стадион Герена. Аз бях до количката, но си говорих с една майка и все пак си следяхме децата, не толкова количките. Дойдоха 2 момичена на около 14-15 год, седнаха на пейката до количката и са ми го измъкнали, няма друго обяснение, защото 10 мин по-рано купих на детето сок и солети и мушнах портмонето в чантата на количката, за по-лесно  ooooh!

Много ми е мъчно, не знам за какво точно - за всичко - и за парите, и за документите, и на мен си ме е яд за разсеяността и за огромната престъпност, за неадекватността на полицията да се справи с нея...не ми бистра мисълта... боли ме главата и не знам какво пиша... исках само да споделя... извинявайте че ви развалих настроението, най-малко това исках...
Виж целия пост
# 1
Много съжалявам...какво друго да ти кажа. Не се кахъри за пари, пак ще съберете.
Виж целия пост
# 2
 smile3518  action032
Виж целия пост
# 3
рано или късно, на крадците ще им се отсипе заслуженото. днес са те ограбили, но по този начин предизвикват съдбата да не е милостива с тях. полицията може да не ги хване и накаже, но няма да останат ненаказани.
Виж целия пост
# 4
Съжалявам, мамо на Мишо. Weary
Въпросът не е към теб, предполагам, че вече сто пъти си се укорила за това. Confused
Защо държите пари, телефони и пр. в чантите, окачени на количките?  newsm78
Виж целия пост
# 5
и на мен ми се е случвало и наистина е много неприятно,
и не ме е било толкова яд за парите и документите,ами за това че са ме направили на глупак и са навлезли в моя територия(също ме обраха от детската количка)
пълно е с гадове ooooh!
много съжалявам за случилото се
Виж целия пост
# 6
Случвало ми се е, много е гадно SickНищо няма да те накара да се чувстваш по-добре, освен това слънчице от аватара -  я си го гушни, майната му на другото Hug
Виж целия пост
# 7
Много жалко, мама на Мишо  Confused... съчувствам ти  Hug

Обаче с такава сума не се разделям на повече от 2см. от мен.
Виж целия пост
# 8
Много е гадно, и на мен ми случи когато дребният беше бебе. Пари се печелят и се събират, но ядът в този момент е огромен.

Съчувствам ти, поне ще знаеш занапред къде да държиш парите си!
Виж целия пост
# 9
Съжалявам, много е неприятно.
Виж целия пост
# 10
Много грозно...съжалявам за загубата, разбирам те. Преди години и на мен му откраднаха портмонето, с много ценни неща вътре, не само пари. От уж "любезни и възпитани " хора, които седнаха на нашата маса.
Дано не се случва повече, пази си нещата Hug
Виж целия пост
# 11
mama_na_misho, много съжалявам. Hug Знам как се чувстваш, защото на мен ми се случи преди около месец да ми откраднат по същия начин портфейла...

Сумата обаче беше над три хиляди лева и още ми е кофти от ситуацията.
Случи ми се в Била, където охраната ме уведоми, че те не носят отговорност за моите вещи, че там където се е случило нямат камери и че изобщо аз съм една голяма бяла птица...
Виж целия пост
# 12
Съжалявам  Sad
Изключително неприятно е не само,че са ти взели парите и личните неща,ами самият факт,че са ти нахлули и ровили  в личното пространство  #Cussing out
Аз се чувствах ужасно дни наред, когато мин. година ми откраднаха портмонето в БИЛА  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
и продължавам да се чувствам неспокойна вкъщи (въпреки, че съм се "въоръжила" с паник - бутон и дистанционни за СОТ-а), след като ни обраха посред бял ден, докато си бяхме и тримата в къщата  #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви, момичета, за солидарността и разбирането  Hug
А и като чета, че не съм само аз така поругана някак ми става по-спокойно, по-леко... наистина ми е неприятно самото подегателство върху лични мои вещи, не толкова загубата им...
А мъжът ми ми се накара, как съм можела така да захвърлям портмонето си насам-натам, канила съм крадците - вместо да ме успокои, да ме гушне.
Затова пък вие го направихте, благодаря ви!   bouquet
Виж целия пост
# 14


...жалко, че понякога за да бъдем по внимателни, трябва да ни се случи нещо подобно и тогава да си пазим по-добре нещата Tired
Недей да се притесняваш - станалото станало...не можеш го върна Sad
Преди години МироТо така си загуби портфейла....и аз така плаках...и аз не знам защо  Cry

Изпий една водка (ракийка) и се успокой...

 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия