Сервиз на колички Cangaroo

  • 2 232
  • 5
Здравейте,
имам количка Cangaroo модел Daisy. Много съм доволна, но ми се счупи дръжката.Искам да помоля майките, които са имали пособен проблем или ползват такава количка да ми кажат за някакъв сервиз, към когото да се  обърна. Количката ми е не е в гаранция. Става въпрос за гр. София. Много ще съм Ви благодарна за предоставената информация.
Виж целия пост
# 1
Здравейте,
имам количка Cangaroo модел Daisy. Много съм доволна, но ми се счупи дръжката.Искам да помоля майките, които са имали пособен проблем или ползват такава количка да ми кажат за някакъв сервиз, към когото да се  обърна. Количката ми е не е в гаранция. Става въпрос за гр. София. Много ще съм Ви благодарна за предоставената информация.
здравей,аз също имам количка Cangaroo, не съм сигурна за модела, но ако не ме лъже паметта е ORCHIDEA, преди няколко седмици ми се счупи дръжката двустранно, но тя беше още в гаранция.и направо отидох в магазина, от който съм я купила
там ми казаха да я занеса след няколко дни ,защото примерно в четвъртък минавали от тази фирма
занесох я в уречения ден, дадоха ми една оборотна,докато моята е ж ремонт
и след няколко дни ми звъннаха да отида даси я взема и да си нося 8 лв,за ремонт
беше ми ясно,че въпреки гаранцията ще си плащам ремонта,защото на самата гаранция е упоменато,че специално пластмасовите части не се включват в гаранцията и се водят счупени поради неправилна консултация,пак много се отплеснах
мисълта ми бе, че дори да не ти е в гаранция количката
можеш да отидеш при дистрибутор и да питаш къде можеш да си я занесеш да я ремонтират
много съм доволна от ремонта, напрвен бе с оригинална част( тоест същата, като предишната)
и е много здраво закрепена, пък и какво му плащаш -8 лв
много приказки изприказвах,надявам се да съм ти помогнала
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря, но откъде да намеря тези дистрибутори - количката ни е подарък.
Виж целия пост
# 3
тук ли си още десетина минути
ще се опитам да се вържа с магазина, от където я купих , за да ги поитам за някакъв адрес в сф
Виж целия пост
# 4
опитвам,дава заето, изчакваш, нали
Виж целия пост
# 5
Вносители са фирмата МОНИ.Намират се на Илиянци.Аз си купих от тях количка и ми казаха че дори и след гаранцията,ако нещо се счупи поемат ремонта веднага.Дано съм ти помогнала
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия