На колко години бяхте, когато родихте за първи път?

  • 37 260
  • 970
Бях на 23 години /почти на 24/, когато родих сина си /сега е шест годишен/. Много от моите приятелки обаче още нямат никакво намерение да стават мами. А аз още тогава чувствах вътрешна необходимост, чувствах се узряла да бъда мама.  А вие как се решихте, на каква възраст бяхте?
Виж целия пост
# 1
az sa6to sam na 23 godini i 6te stavam mama,mislia 4e e normalno i sam gotova za tova.Simple Smile
Виж целия пост
# 2
На 24,малко преди 25.
Всеки сам прави избора си дали и кога да има деца.
Виж целия пост
# 3
На 29
Виж целия пост
# 4
Първото на 25 години , второто  на 26 години .                                                                               Когато срещнеш подходящият човек
Когато поискаш бебе
Когато и той поиска бебе
Когато стане бебето
Виж целия пост
# 5
на 26 години първия път, на 34 и половина - втория път
Виж целия пост
# 6
21 - малко рано, но тогава много, много, много исках дете /и се справих блестящо/! Вторят път бях на 27. Имам млада майка и това изключително ми харесва - отношенията с млад родител са различни, разбира те по - добре, за това "поизбързах" с ражданията. И двата пъти обаче се чувствах готова и не беше случайност!
Виж целия пост
# 7
И аз родих на 23.И двамата се по4увствахме готови да бъдем родители Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Седмица след като навърших 28 Mr. Green Аз съм на 20 окт, Гери - на 27 окт Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Месец след като станах на 31 години.
Виж целия пост
# 10
На 16.
Виж целия пост
# 11
на 23 и половина, родена съм декември, Дени на 20.07.  bouquet
Виж целия пост
# 12
на 29 години , но готова се чувствах някъде към 24-25 години. Така се получи, че на 29 първото, а на 34 второто.
Виж целия пост
# 13
Ще родя на 24 години.
Виж целия пост
# 14
Родих на 26 години - преди 13 дни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия