Кога започнахте да усещате бебока в себе си?

  • 2 950
  • 43
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?

Пиши на кирилица!!!
Виж целия пост
# 1
Края на 4ия месец усетих някакво пърхане, но само толкова, към средата на 5ти месец, стана по осезаемо и по-начестичко.  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Няма рано и късно,индивидуално е.Важното е,че си го усетила Wink
Виж целия пост
# 3
В началото на 5-я месец  bouquet
Виж целия пост
# 4
Zdraveite na vsi4ki!Az sam v kraia na 5-ia mesec i zapo4nah da go use6tam predi edna sedmica,ne e li kasno?A vie koga? Embarassed
Виж целия пост
# 5
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?
защо не пишеш на български?
нямаш ли възможост?
Виж целия пост
# 6
Това кога ще усетиш бебчо зависи от доста неща.Не мисля,че си го усетила късно.Аз го усетих в началото на 4 месец,въпреки,че всички ми казваха,че е невъзможно защото ми е първа бременност.Аз съм много слаба и може би и това е една от предпоставките да го почувствам по-рано.
Виж целия пост
# 7
Zdraveite,az zapo4nah da go use6tam v sredata na 5-ia mesec,ne e li kasno?a vie?
защо не пишеш на български?
нямаш ли възможост?
ami naistina niamam vazmojnost,tuka v Praga komputara mi niama BG.
Виж целия пост
# 8
ахам
и аз така си помислих
Виж целия пост
# 9
И аз започнах да усещам бебчо по средата на 5-тия месец.Леко бременеене на всички бременни и успешно бебеправене на полагащите усилия да забременеят!!! preggo newsm10 smile3525
Виж целия пост
# 10
В началото на петия месец. Беше по-скоро нещо като пулсиране, съвсем отчетливо. Никога няма да забравя усещането.
Виж целия пост
# 11
Няма рано и късно,индивидуално е.Важното е,че си го усетила Wink
Peace
Виж целия пост
# 12
Моето бебче ми се "обади" за пръв път в 17-та седмица  Hug
Тогава беше много плахо трепване, а сега....... такива силни ритничета раздава  Heart Eyes
Виж целия пост
# 13
В  19 седмица.
Виж целия пост
# 14
20 седмица Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия