проблеми с брат близнак - помощ!

  • 1 272
  • 1
Здравейте всички!
Имам нужда от помощ и мисля, че вие сте най-подходящите хора,които мога да питам. Та така...мъжът ми има брат близнак...незнам как да подхождам към него...срещам постоянна ревност и състезание от негова страна. Бойкотира или се меси във всичките ни семейни начинания...опитвам се да съм снисходителна и да не се вързвам, за да не обидя мъжа си, но на моменти адски се дразня. Историята е много,много дълга за разказване, но на кратко....ние сме женени вече почти година, имаме дъщеря на 8 месеца и сме чудесно младо семейство. Братът на мъжа ми не е семеен (за съжаление) и нямайки с какво друго да се занимава постоянно се бърка в нашите неща или пък създава интриги,за да привлича внимание. Държи се детски, тъпо и нелепо за мъж на 34 години. Знам, че връзката на близнаците е много силна и специална и не бих искала да заставам между братя, но просто не успявам да намеря правилния начин. Ако тръгна с рогата напред, далеч няма да стигна, а и много си обичам мъжа и не искам да го наскърбявам. Той много добре вижда глупавото държание на брат си, но някак си също не иска да го нарани предполагам и затова го толерира. С 2 думи - майки на близнаци или ако самите вие сте близнаци, моля посъветвайте ме кой е правилния подход в тази ситуация, за да няма обидени и същевременно да успея да си запазя личното пространство в семейството, без постоянно да имаме 1 брат, който се бърка и ни виси на главата. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Здравей Ива, аз имам подобен проблем със сестрата на съпруга ми, която не само, че не му е близначка, но е с 12 години по-голяма от него. Какво да ти кажа, опитах с добро, опитах с лошо и спасение няма. В тази ситуация единствения изход, който намерих е да се премиря с това, че съм се оженила не само за моето съкровище, но и за сестра му. newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия