Енергията преди раждане?

  • 2 409
  • 16
Искам да попитам ( както се вижда от лентичката ми преносвам, термина ми беше на 21 Август) всички ли майки са се чувствали жизнени и енергични към края преди раждането? Тук моята лекарка ми обяснява, как едва ли не не трябва да се спирам и как това било показател, че раждането наближава, а аз не мога да си отворя очите. Вярно, че не мога да спя много добре нощем, а и сутрин малкия като се събуди понеже сме двамата се започва едно " Мамоооо, събудиии сееее" придружено с дърпане и скачане върху мене  Laughing, но все пак ми се струва ненормално да съм толкова изморена. Ако ме оставят сигурно бих спала цял ден.
А при вас как е? newsm78
Виж целия пост
# 1
Аз също страдах от безсъние в последните дни преди раждането и сутрин в момента, в който мъжа ми излезеше за работа заспивах. Не мога да кажа, че съм кипяла от енергия, успявах да се разхождам около един час из квартала и след това се чувствах като пребита и хоп пред компа  Grinning Иначе деня преди да ме приемат в болницата беше ме обзел ентусиазъм и изгладих всичките дрешки за бебчо. Не виждам нищо ненормално в това да си изморена и да ти се спи.
Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз също страдах от безсъние в последните дни преди раждането и сутрин в момента, в който мъжа ми излезеше за работа заспивах. Не мога да кажа, че съм кипяла от енергия, успявах да се разхождам около един час из квартала и след това се чувствах като пребита и хоп пред компа  Grinning Иначе деня преди да ме приемат в болницата беше ме обзел ентусиазъм и изгладих всичките дрешки за бебчо. Не виждам нищо ненормално в това да си изморена и да ти се спи.
Леко раждане   bouquet
Благодаря ти за отговора! Честно казано аз не съм тръгнала да се паникьосвам заради това, но лекарката ми беше много учудена как така ми се спяло и съм нямала енергия. И наистина предните седмици като че ли бях по-неуморна. Последните 2-3 дена може би защото ходя по много страшно се изморявам. Като добавим и ситуацията с недоспиването  Simple Smile Та затова исках да си "сверя часовник" дали има и други като мен Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Каква енегрия я гони твоята лекарка? Чак пък и да се чуди!!! Shocked Аз бях направо като парцал, молех се само да родя и да се приключва цялата история. Пък и с друго малко дете в къщи, просто нямам думи как кипях от енергия, гледам и твоето положение същото...Като вземат да дрънкат глупости лекарите, чудя се в учебниците им ли ги пише тези неща или си ги измислят да се намират на приказка... newsm78
Виж целия пост
# 4
Аз преносих четири дни и въобще не се чувствах жизнена и енергична. Не спях добре, болеше ме гърба и много, ама много ме мързеше да правя каквото и да било. Чувствах се страшно уморена.
Виж целия пост
# 5
Аз когато влезнах в 9-тия месец бях като фурия,нямах спиране,но няколко дни преди да родя се 4увствах като парцал-постоянно ми се спеше,никъде не ми се излизаше и постоянно гледах да си полегна,така 4е мисля при теб вси4ко е наред Simple SmileДа отбележа 4е също преносих с 3 дни.
Леко раждане ти пожелавам и едно здраво беб4е   bouquet
Виж целия пост
# 6
Хм,и аз за първи път я чувам тая работа newsm78 Преди да родя вече бях накрая на силите си. Исках само да минава...
Виж целия пост
# 7
Lala, Iveta_ и baumy, много ви благодаря за успокоителните думи!
И аз се моля вече да раждам, че отначало както ме притесняваха, че понеже имам много контракции " трябва да изкарам поне до първия ден на 9 месец", а то какво стана, преносвам 2-ри ден.  Confused И ми е второ...
Много ви благодаря и за хубавите пожелания!  bouquet
Виж целия пост
# 8
Хм,и аз за първи път я чувам тая работа newsm78 Преди да родя вече бях накрая на силите си. Исках само да минава...

 В общи линии и аз така bouquet Да не говорим, че всичките ми познати и приятели първата им приказка сутрин е - ама ти ОЩЕ ли не си родила  Joy
Виж целия пост
# 9
Аз бях големия син кит.........едва мърдах.....само с пръстчетата на крачетата..........много кила качих, почти не се движих, но много лесно родих
Виж целия пост
# 10
И мен ме гонеше поспаливостта преди "финалния спринт", така че според мен всичко е в реда на нормалното/
Леко и скорошно раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 11
И аз бях уморена последните дни, хем родих 12 дни по-рано. Самоп се молех вече да родя  Hug Няма проблеми, повечето бременни накрая  дори са така!
Виж целия пост
# 12
Аз бях големия син кит.........едва мърдах.....само с пръстчетата на крачетата..........много кила качих, почти не се движих, но много лесно родих

Аз бях така първия път  Joy качих 22 кг, този път качих само 15, ама да видим как ще е при раждането.   bouquet
Виж целия пост
# 13
МИНЕрВАта и меган@, благодаря за пожеланията!  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Аз по принцип цялата бременност си почивах, но към края не ми се ставаше от леглото и май при повечето в края е така. Но пък нощем не можех да склопя очи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия