какво мислите за.....

  • 3 059
  • 15
харесва ли парфюма на орифлейм-Джордани?От по-скъпите до към например 50лв.кой бихте препоръчали?
Виж целия пост
# 1
Познат ми е като име, но не мога да се сетя как мирише newsm78
Виж целия пост
# 2
Фен съм на Дивайн!  Party
Виж целия пост
# 3
На мен ми допада като аромат и го ползвам от доста време. Също и Фрея.
Виж целия пост
# 4
Аромата е хубав, аз съм пробвала крема и е страхотен
Виж целия пост
# 5
Ако искаш по-скъп парфюм, защо трябва да е на Орифлейм? Rolling Eyes За малко повече пари можеш да си вземеш наистина хубав парфюм  Flutter А по принцип какви парфюми харесваш? Силни? Свежи? Сладникави?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Описания на парфюми
Виж целия пост
# 7
Джордани е силничка и тежичка миризма, но я харесвам. Любимия ми, обаче, е Сирийн. Просто не мога да му се наситя!  Simple Smile А през септември го има 50% намален, от брошурката за лоялни клиенти  smile3521
Виж целия пост
# 8
Не мога да проумея защо ти е да даваш 50 лева за Орифлейм , вместо за някой наистина хубав парфюм - лично мнение. Разходи се по магазините и ще видиш, че за тази сума има доста симпатични парфюми.
Виж целия пост
# 9
Не мога да проумея защо ти е да даваш 50 лева за Орифлейм , вместо за някой наистина хубав парфюм - лично мнение. Разходи се по магазините и ще видиш, че за тази сума има доста симпатични парфюми.
не е 50лв, а 30, и то ако не е намален... Wink
Виж целия пост
# 10
явно някои не са ме разбрали,за 50лв.някаква друга марка не на Орифлейм,падам сипо свежите аромати,нонаистина Джорданито ми хареса.
Виж целия пост
# 11
Мисля, че не си заслужава - нито Giordani, нито друг парфюм на Oriflame.
Виж целия пост
# 12
явно някои не са ме разбрали,за 50лв.някаква друга марка не на Орифлейм,падам сипо свежите аромати,нонаистина Джорданито ми хареса.
Кажи още няколко парфюма които ти харесват за да се ориентирам евентуално какво би ти харесало  Flutter
Виж целия пост
# 13
Здравей,

Аз съм фенка на парфюмите и тоалетните води на Орифлейм и Ейвън! Има наистина страхотни аромати, а когато са на промоция, са много изгодни. На Орифлейм съм ползвала: "Divine", "Giordani Gold", "Serene", "Together", "Midsummer". От изброените "Джордани Голд" е с най-трайна и силна миризма. Специално за лятото ми идва малко тежък. Подобен на него е "Little Black Dress" на Ейвън - много силен и траен. Други на Ейвън, които съм ползвала и са ми харесали са: "Incandessence", "Perceive", "Always". Просто зависи какви аромати харесваш и после е лесно да намериш подходящ за теб  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз също ти препоръчвам да се разходиш из магазините и съм сигурна ще си харесаш нещо. Аз например харесвам Bulgari и тези на Carolina Herrera.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия