Сестра ми е в болница....

  • 3 328
  • 48
Здравейте момичета!Пиша ви от името на сестра ми,която е в болница.В момента е 19г.с.,приеха я с кървене прди една седница,и болки ниско долу от ляво и дясно,днес бях при нея да я видя и точно днес прокърви силно,когато иде по малка нужда се усилва кръвта.Гледаха я на екограф,всичко е наред,бебето,плацентата..Някой знае ли от къде идват болките и кръвта(днес намокри 3 превръзки,не пълни)Момичета много се тревожа за нея,докторите нищо не обясняват,божа работа казват,какво мислите вие,какъв е шанса да задържим бебето?Тя е много отчаяна,не се и храни нормално,неможе да спи от притеснение,моля ви,ако знаете нещо,ако можете да ме успокоите,за да мога и аз нея-на някои случвало ли му се е нещо подобно?Благодаря ви предварително
Виж целия пост
# 1
не мога да ти дам компетентно мнение ,но мога да ти кажа,че и аз имах кръвоизлив в 3 м и лежах в болницатапри мен се оказа,че плацентата се отлепва.трябваше да си почивам после в нас,да лежа 1 месец и никакви полови контакти поне 2 месеца.с Божията воля сега си имам една кукличка.сестра ти трябва да се успокои и да си почива колкото се може повече,притесненията само усложняват нещата.
всичко ще бъде наред Hug
Виж целия пост
# 2
Сега ми се обади сестра ми,каза че доктора и казал да си събира превръзките,да не яде много...какво означава това..?Много сме притеснени...
Виж целия пост
# 3
Трябва да говори за това с лекарите си. След като детето е добре и сестра ти е в болница, трябва да се поуспокоите малко.
Виж целия пост
# 4
превръзките се събират за да се следи колко кърви - даже предпочитат да е лигнин
никой не може при такова кървене да й даде гаранция за нищо - може да се задържи бебето, уви може и да не успее
обикновено кървенето е при отлипване на плацентат или хематом
но зависи и колко плодна е бремеността
въобще трудно нещо можем да ти кажем ако не кажеш предистория... но дори и тогава - пак не можем
а за яденето - това не знам
Виж целия пост
# 5
Дано сестра ти и бебчо са добре. Важно е много да е спокойна...знам, че това е почти невъзможно но и спокойствието върши чудеса. Аз като лежах с кървене април месец се опитвах да бъда спокойна /до колкото можех/ от леглото не ставах почти и много говорех на бебчо. Може да ви звучи смешно това с говоренето на аз вярвам, че то ме чуваше.
Относно яденето може да е за да не ходи по голяма нужда, че и там трябват усилия а сега не и е нужно точно напън за ходене по нужда.
Стискам палци всичко да се оправи  Praynig
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за съчувствието милички,бъдете живи и здравички!Сега са и казали че спешно тряабва да търси "Кормагнезин"-за да и включат системи,единственото средство което може да и помогне...Уви,няамат го в болницата,а и трудно се намирало в аптеките,в една аптека ми казаха че най-вероятно са го спрели от производство.За днес има две системи(наличието в болницата),продължаваме да търсим...Нека господ да е с нас!!!!  Praynig
Виж целия пост
# 7
стискам палци сестрати да задържи бебчето Praynig
Виж целия пост
# 8
стискам палци сестрати да задържи бебчето Praynig
Praynig
Виж целия пост
# 9
Мими, съжалявам за перипетите на сестра ти. Желая й много късмет. Бъди до нея.
Това открих за вносителите на Кормагнезин:
http://www.woerwagpharma-bg.com/Info/Info.htm
Обади се по телефона и питай, къде може да намерите препарата.
Дано скоро всичко с бебо и мама е наред. Praynig
Виж целия пост
# 10
mimi71, защо не потърсите лекарството директно в големите складове - там имат доста повече разнообразни препарати и информация.
Виж целия пост
# 11
Търговска лига също го внасят.
Ето ти координатите им:
 
Търговска Лига Национален Аптечен Център АД
 
Главно Управление
бул. "Г. М. Димитров" 1
гр. София 1172
   
тел.: 02/962 54 51
02/962 54 52
02/962 54 53
02/962 54 54
 
Виж целия пост
# 12
mimi71 в коя болница лежи сестра ти аз като лежах със същите проблеми май месец в шейново ми вливаха кормагнезин и още едно нещо което обаче не помня за спиране на кървенето и никой не ме е карал да го плащам камо ли да си го търся аз от аптеката. сега да ти кажа какъв беше при мене случая и аз кървях много толкова много че като станех ми потичаше по краката но спря и ми казаха че понеже ми е била ниска плацентата се отлепяло едното крайче а тя е много добре кръвоснабдена и за това и кървенето е много. предполагам че нещо такова е и при сестра ти щом кръвта е много значи е от плацентата, аболката е от контракции за това и вливат кормагнезин това е магнезий който изглажда гладката мускулатура за да няма контракции. надявам се сега да ти е станало по-ясно. успокой сестра си, наистина трябва да е много спокойна за да приключи всико успешно.
стискам и плаци Simple Smile за да оправи бързо бързо
Виж целия пост
# 13
Много съжалявам за всичко което преживявате,но  всичко ще се оправи.Дано тези адреси , които са дали момичетата за това лекарство 
да помогнат.Стискам палци всичко да се оправи newsm10
Виж целия пост
# 14
Сестра ми лежи в Хирургиите на Пещерско в гр.Пловдив.Просто казаха че неможели да ги намерят.Но ние току що намерихме 10 ампули от по 400мг,вече е малко по-спокойна,каза че и паднали два съсирека,но сестрата и казала че кръвта трябва да се съсири и е нормално и е лошо ако продължава да тече бистра кръв.Сега трябва само да се молим на господ!А на вас ви благодаря от все сърце за помоща!!!!Благодаря ви!!!!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия