Постоянно червено гърло

  • 1 198
  • 5
Детето ми е вече на 2 г., но откакто се е родил винаги гърлото му е червено.Правихме микробиологично изследване - не се изолираха патогенни бактерии.Иначе доста често си боледува от гърло /от червено става доста червено/ .Някой има ли идея какво може да е това и как да го превъзмогнем?Не ни е назначено никакво лечение.
Виж целия пост
# 1
И ние сме така...  ooooh!
Виж целия пост
# 2
А вашата лекарка какво казва?
От горе на това имаме и проблеми с нослето-целогодишно, освен сега през лятото, си подсмърча, с кратки интервали на затишие. И там не откриха бактерии.
Виж целия пост
# 3
Абсолютно! И от там взимахме секрет и нищо! Незнайно! Ще ходим на процедури в Сандански!  newsm10 Мое мнение...
Виж целия пост
# 4
За нослето пихме Зиртек.Хремата спира, но след време пак се появява. Направо ми се реве, защото идва есента и пак всичко ще почне отначало SadГолямото ми дете беше така до 4г., после се оправи от самосебе си.
Пиши дали Сандански има ефект,то ще проличи след известно време , де!
Виж целия пост
# 5
  Брат ми като малък беше така - постоянно червено гърло и като се зачерви много  - вдига много висока температура.
  Не знам точно къде са го водили нашите и как са го лекували, но си спомням, че в къщи не се пиеше газирано и студено заради него(години наред).
  Оправи се като порастна, но и до сега си му е слабо място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия